Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı

Fortnite Terk Edilmiş Bir Malikanede Dans Yarışmasına Katıl Görevi

Fortnite terk edilmiş malikane nerede?

Fortnite’da terk edilmiş malikane nerede? Muhtemelen siz de yedinci sezon ikinci hafta görevlerini yapmak istiyorsanız bu soruyu soracaksınız. Bu yüzden de sizin için kısa bir rehber hazırladık ve Fortnite terk edilmiş bir malikanede dans yarışmasına katıl görevini nasıl yapacağınızı anlattık.

Fortnite’da yedinci sezon ikinci haftayla ısınırken, bu aynı zamanda yeni Savaş Bileti anlamına da geliyor. Ayrıca görevin premium türde olduğunu da hatırlatalım. Yani 450 Fortnite V-Papel satın almanız gerekiyor. Bu sayede hem ek görevlere erişebilecek, hem de yeni Fortnite skinleri alabileceksiniz.

Gelelim asıl konumuza. Eğer Savaş Bileti – Battle Pass sahibiyseniz ikinci haftanın bu görevini yapabileceksiniz. Tamamlamak için haritanın doğusunda yer alan Lonely Lodge’a gitmeniz gerekecek.

Fortnite Terk Edilmiş Malikane Yeri

Fortnite’da terk edilmiş malikane Lonely Lodge’un güneydoğu ucunda yer alıyor. Bodrum katında bir dans pisti yer alıyor ve gitmeniz gereken yer de burası. Aşağıda ise tam olarak yerini paylaştık. Pistin üzerine çıkıp dans ettikten sonra yeni Fortnite görevi de başarıyla tamamlanmış sayılacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol