Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı


Fortnite Taş Domuzu Ziyaret Et Görevi Nasıl Yapılır?

Bu hafta Fortnite'da taş domuzu buluyoruz.

Fortnite’da taş domuz nerede? Böyle bir soruya her gün yanıt aramıyoruz kabul edelim fakat konu Fortnite olunca ilginç görevler yapmak zorunda kalıyoruz. Fortnite’da 8. sezonun 6. hafta görevleri devam ederken, bunlardan birinde de taştan domuzu ziyaret etmemiz ve en azından bir ‘Merhaba’ dememiz gerekiyor!

Fortnite’da taş domuzu ziyaret et görevi 6. hafta görevlerinin sadece bir tanesi. Bu görevden sonra çeşitli garip hayvan yapılarını daha ziyaret etmeniz gerekecek fakat en azından bir tanesini aradan çıkaralım ve ödüllerinizi alın.

Görev için haritanın güney bölgesine, Lucky Landing tarafında gideceksiniz.

Fortnite Taş Domuz Yeri

Peki Fortnite’da taştan domuz nerede yer alıyor? Haritanın en altında, güney kısımda ortada Lucky Landing yerleşim yeri yer alıyor. Taş domuz da burada bulunuyor. Çöl haritasının güneybatısında yer alan bu bölgede görevi tamamlayabilirsiniz. Aslında işinizi kolaylaştırmak için doğrudan savaş otobüsü hareket ettiğinde atlayabilir ve üzerine inebilirsiniz. Yerini tespit ettikten sonra görevi tamamlaması oldukça kolay.

Aşağıda haritada da görevin yerini gösterdik, herkese bol şans!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol