Fortnite Superman Skin Nasıl Alınır?

Geçtiğimiz gün başlayan Fortnite 7. Sezon ile oyuna gelen yeni görünümlerden biri de DC kahramanı Superman olmuştu. Peki, ünlü süper kahramanın görünümü ne zaman aktif olacak? İşte çıkış tarihi ve Superman skini için yapmanız gerekenler.

DC Comics’in en sevilen süper kahramanlarından Superman, Fortnite’a sezon ortasında açılacak bir Battle Pass skini olarak geldi. Çeşitli işbirlikleri sonucu lisanslı crossover görünümlerini oyunculara sunmaya devam eden Epic Games, bu geleneği Fortnite Bölüm 2 Sezon 7’de de sürdürüyor.

Fortnite’ta Superman görünümünü ne zaman ve nasıl açacağınızı merak ediyorsanız, doğru adrese geldiniz. İşte ikonik karaktere sahip olmak için bilmeniz gereken her şey.

Fortnite Superman Skin Nasıl Açılır?

Fortnite Superman skin

Epic, yeni Savaş Bileti ile birlikte ödül açmanın da yepyeni bir yolunu sunuyor. Aşama atladıkça Savaş Yıldızları toplayıp ve bu yıldızlarla istediğiniz sırasıyla Rick Sanchez ve Guggimon gibi ödüllere sahip olabileceksiniz. Ayrıca ilerledikçe yeni ödüllerin bulunduğu ilave sayfalar da açacaksınız.

Bununla birlikte ne kadar hızlı Savaş Yıldızları toplarsanız toplayın, Superman’e bir süre daha sahip olamayacaksınız. Yalnızca sezon ortasında açılabilir bir görünüm olan DC karakteri, 12 Ağustos‘ta aktif hale gelecek. Bu da önümüzde daha 65 gün gibi bir süre olduğu anlamına geliyor.

Fortnite Superman görünümü

12 Ağustos’ta, yeterli sayıda Savaş Yıldızı’na sahip olmanız koşuluyla, her şeyin kilidini aynı anda açabileceksiniz. Bu nedenle isterseniz onları önceden biriktirebilirsiniz. Savaş Yıldızı sistemi geçmiş birkaç sezondan farklı olduğu için, Superman’in kendi oyun içi mücadelelerine sahip olup olmayacağı henüz bilinmiyor, ancak muhtemelen olacak.

Superman Fortnite Sezon 7

Superman içeriklerinin “1. Sayfa” ve “2. Sayfa” olarak listelenmesi, Savaş Bileti’nde önceki sayfaların kilidini açmanıza gerek olmadığını gösteriyor. Kısacası Superman görünümü için oyunda önemli bir mesai harcamanız gerekecek, ancak 12 Ağustos’ta yeteri kadar Savaş Yıldızı toplamanız halinde karakteri direkt olarak açabileceksiniz.

Superman, 7. Sezon Savaş Bileti’ndeki en popüler karakter olsa da, Rick Sanchez, Doktor Slone ve Uzaylı Asker gibi sahip olabileceğiniz ilgi çekici başka görünümler de var. Yeni sezonla ilgili daha fazla bilgiye buradaki sayfadan ulaşabilirsiniz.

blank
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol