Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite Skywalker Haftası ile Işın Kılıçları Geri Döndü

Yeni Fortnite işbirliği ile bir önceki sezondan bazı eğlenceli geri dönen eşyaların yanı sıra, Luke, Leia ve Han Skywalker görünümleri oyuna eklendi.

Epic Games ve Star Wars işbirliği, bazı harika eşyaların yanı sıra bir takım heyecan verici yeni Fortnite görünümlerini de beraberinde getirdi. Battle Royale oyununun geçmiş sezonlarında bolca Star Wars işbirliği yaşandı ancak bu klasik bilimkurgu serisi ile Epic Games’in oyunun en büyük işbirliklerinden bir tanesi.

Son işbirliği ile oyuna Luke Skywalker, Han Solo ve Leia Organa aynı anda eklendi. Fortnite 3. Bölüm 4. Sezon ile yeni Rick ve Morty görünümlerinin yanı sıra Black Adam görünümü gibi birçok büyük işbirliğine imza attı. Bu tür işbirlikleri son zamanlarda fazlasıyla arttı ancak pop kültürüne pek ilginiz yoksa, muhtemelen bunu çok fazla önemsemeyeceksiniz.

Fortnite Skywalker Haftası Etkinliklerini Kaçırmayın

Fortnite

Fortnite mağazasındaki yeni eşya paketleriyle orijinal Star Wars üçlemesini ziyaret etmek için bir kez daha uzaya döndük. Bu sefer, her biri farklı stiller ve çeşitli eşyalarla birlikte gelen bir grup Luke Skywalker, Leia Organa ve Han Solo paketleri yayınlandı ancak bu sefer işbirliği yalnızca görünümlerle sınırlı değil.

Bunun nedeni Skywalker Haftası‘nın 8 Kasım’a kadar başlaması ve daha fazla tecrübe puanı için tamamlanması gereken özel görevlerin yanı sıra Luke’un Işın Kılıcı’nın iki versiyonu, Darth Vader’ın Işın Kılıcı ve E-11 Blaster Tüfeği de geri döndü. Bir de işbirliğinden bağımsız olarak ‘Çöplük Yırtığı’ isimli bomba da oyuna tekrardan eklendi.

Son olarak, yalnızca seviye atlayarak kazanabileceğiniz üç adet ücretsiz eşyayı da kaçırmayın:

 • 10 Hesap Seviyesi Kazanın (1 Ocak 2023 TSİ 08.00’den önce)
  • Ödül: Krom Tohumu Sırt Süsü
 • 25 Hesap Seviyesi Kazanın (1 Ocak 2023 TSİ 08.00’den önce)
  • Ödül: Mezarlıktaki Dans Yükleme Ekranı
 • 50 Hesap Seviyesi Kazanın (1 Ocak 2023 TSİ 08.00’den önce)
  • Ödül: Çılgın Kromkabağı Kıyafeti

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.