Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.9

Kullanıcı

Fortnite Short Nite Film Festivali, 23 Temmuz’da Başlayacak

Fortnite Short Nite 2, bu Cuma Fortnite'ta Party Royale'a geri dönecek ve 40 dakikalık kısa filmler sergileyecek.

Fortnite Short Nite Film Festivalinde, gelecek vadeden yaratıcıların birkaç kısa animasyonu yer alacak ve Gildedguy animasyon dizisinin bir sonraki bölümü olan Gildedguy Gets Up‘ın ilk çıkışını yapacak.

Fortnite‘deki Party Royale alanına aşina değilseniz, bu, arkadaşlarınızın bir araya gelip mini oyunlar, sanal konserler, film gösterileri ve daha fazlasının keyfini çıkarmasına olanak tanıyan, ana oyunun rekabet gücü veya tehdidi olmadan Fortnite içindeki deneysel bir alan.

Oyuncular Party Royale bölgesine girdiklerinde bir haritaya düşecek ve o sırada devam eden herhangi bir etkinliğe tanık olmak için büyük ekrana doğru yollarını bulmaları gerekecek. Fortnite Short Nite 2 durumunda, bir dizi animasyonlu şort olacak. Tam 40 dakikalık içerik ilk gösterimden sonra 48 saat boyunca büyük ekranda oynatılacağından, Party Royale moduna zamanında yetişemezseniz endişelenmeyin.

Fortnite Short Nite 2

Fortnite Short Nite 2 Ne Zaman Olacak?

Epic Games’in duyurusuna göre, oyuncular Fortnite Short Nite 2‘yi standart Battle Royale modunda resim içinde resim yoluyla izleme seçeneğine sahip olacak. Bu, etkinliğin belirli zamanlarında mevcut olacak ve oyun ayarlarından erişilebilir olacak. Sesi farklı bir dilde olan kısa filmleri izlemek isteyen oyuncular, bunu oyun ayarlarından da değiştirebilecek.

Fortnite‘ın Party Royale’de gösterdiği tek etkileyici şey kısa filmler değil, çünkü büyük ekran aynı zamanda film yapımcısı Christopher Nolan’ın geçen yıl Inception, Batman Begins ve The Prestige dahil olmak üzere bazı filmleri de yayınladı. Ayrıca oyunun bu alanında Steve Aoki’nin performansları çok konuşuldu ve pop yıldızı Arianna Grande‘nin yakında oyunda sanal bir konsere ev sahipliği yapacağı söylentileri oyuncuları heyecanlandırdı.

Fortnite Short Nite 2, 23 Temmuz Cuma günü TSİ 21.00‘da başlayacak ve 25 Temmuz Pazar gününe kadar devam edecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol