Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.9

Kullanıcı

Fortnite Sezon 2 Bölüm 2 İnceleme

Fortnite 2. sezon 2. bölüm hakkında her şey.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Fortnite oyuncularının uzun zamandır beklediği yeni sezon nihayet başladı. Fortnite Sezon 2 Bölüm 2 ile birlikte Fortnite oyuncuları, adada yeni yerlere ve “Çok Gizli” görevlere ulaşabilecek. İşte Fortnite’ın yeni güncellemesiyle birlikte gelen tüm yenilikler.

Battle Royale oyun türü denilince akla gelen ilk oyunlardan birisi olna Fortnite uzun zamanından ardından yeni sezonla tekrardan oyunculara merhaba dedi. Bilindiği gibi Fortnite Bölüm 2 ile birlikte Fortnite adası ve oyun tamamen değişmişti. Oyunculardan büyük beğeni alan Fortnite’ın bu sezonu sürekli erteleme alarak uzatılmıştı. Sonunda Fortnite 2. Bölüm 1. Kısım’ı sonlandırdı ve yeni sezonu duyurdu.

Fortnite Bölüm 2 Sezon 2, 20 Şubat tarihinde yayınlandı. Kısım 2 ile birlikte haritada yenilikler yapılmıyor olsa da adaya bazı yerler ekleniyor ve haritadaki bazı yerlerde ufak yerlerde sezonla ilgili değişiklikler yapılmış durunda.

Fortnite’ın yeni sezonu ajan teması üzerinde kuruluyor. Fortnite karakterleri birer ajana dönüşürken sezonda Bond müzikleri ve çizgileri görünüyor. Fortnite’ın yeni sezonunun savaş bileti ile birlikte bu görevler çok daha net bir şekilde kendini gösteriyor. Oyuncular aydınlık ya da karanlık tarafı seçip adada savaşabiliyor.

Fortnite yeni sezonu ile birlikte adaya gelen yenilikler ise şöyle oldu. Helikopterlerin iniş bölgeleri ve helikopterler ile ilgili pek çok sızıntı ortaya çıkmış olsa da yeni sezonda helikopterler şimdilik görünmedi. Helikopterlerin yeni güncellemelerle birlikte Fortnite’a eklenmesi bekleniyor. Oyuncular zaman sınırlı bulunan görevler yaparak, sonunda bazı kozmetik eşyalara erişebilecek. Oyuncuların bu kıyafetleri ve eşyaları alabilmesi için aydınlık ya da karanlık taraf arasında seçim yapmaları gerekecek. Adadaki bazı bölgelerde artık kilitli kasalar bulunuyor. Kullanıcılar bu kilitli kasalarda bazı silahlara ulaşabiliyor. Tuzak oyundan kaldırıldı. Susturuculu SMG, mitralyöz ve susturuculu keskin nişancı tüfeği geri dönüyor. Oyuncular artık telefon kulübelerinde saklanabiliyor ve bazı gizli bölgelere gidebiliyor.

Fortnite Sezon 2 Bölüm 2 ile ada çok daha heyecanlı kapışmalar çok daha zevkli bir hale geliyor. Fortnite Sezon 2 Bölüm 2 sona erme tarihi ise 30 Nisan olarak açıklandı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol