Fortnite’a Sevilen Bir Film Karakteri Geliyor!

Sevilen oyun olan Fortnite'a yakın zamanda popüler bir film karakteri gelerek hayranlarını mutlu etmeyi düşünüyor.

Vizyona girmesi yaklaşan The Matrix Resurrections filminin çıkışı ile işbirliği sayesinde filmden iki karakter Fortnite’a gelecek.

Fortnite, Resident Evil, Naruto ve en son moda markası Moncler dahil olmak üzere son işbirlikleriyle diğer markalar ve franchise’lar için bir reklam haline geldi. Bu, Bobba Fett’i Fortnite’a getirecek olan yeni bir Star Wars işbirliğinin zaten ortaya çıkmasıyla, oyun gelecek ay Bölüm 3’e girerken değişecek gibi görünmüyor.

Yaklaşan 3’üncü sezonun yeni bir harita ve yeni bir kayan mekaniğin yanı sıra vizyon tarihi yaklaşan film The Matrix Resurrections ile yeni bir işbirliği yapacak.

Keanu Reeves Fortnite’a Geliyor

Ünlü sızıntı uzmanı HYPEX’e göre, bahsedilen oyun ve The Matrix arasında bir işbirliği Aralık ayının ikinci yarısında gerçekleşecek ve bu, Neo ve Trinity karakterlerini oyuna getirecek. Serinin bir sonraki oyunu The Matrix Resurrections 24 Aralık’ta piyasaya sürülecek. Keanu Reeves, popüler karakteri John Wick’in 2019’da oyuna eklenmesiyle birlikte aslında oyunda ilk kez görülmeyecek.

Fortnite

Oyundaki bölüm 2 boyunca oyuncular, tamamen Marvel temalı Bölüm 2 Sezon 4 ve Ajan Jones’un oyuna diğer evrenlerden karakterler getirmesine odaklanan Sezon 5 dahil olmak üzere artan miktarda işbirliği gördüler.

Bu, işbirliklerinin sahip olması gereken özel hissi gerçekten hayranları sevindirecek hareket ve The Matrix’teki karakterler hayranlar için çok heyecan verici olsa da, başka bir ürünün tanıtımına yardımcı olmak için başka bir işbirliği gibi geliyor. Epic Games’in 3. Bölüm boyunca işleri geriye ölçeklediğini ve oyuncuların düşündüğünden çok daha derin ve hikaye odaklı hale gelen Fortnite’ın bilgisini daha da ilerletmeye yardımcı olmak için orijinal içerik ve karakterlere daha fazla odaklandığını görmek harika olurdu. Battle royale oyunu 2017’nin sonlarında ve 2018’in başlarında büyük bir hit oldu.

Battle royale oyunu artık PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X|S’de mevcut.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol