Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.9

Kullanıcı

Fortnite Palmiye Park’ın Doğusundaki Atış Poligonu Görevi Nasıl Yapılır?

Yeni hafta, yeni Fortnite görevi!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Fortnite’da Palmiye Park’taki atış poligonu nerede? Muhtemelen Epic Games’in battle royale oyununda son hafta görevlerine baktıktan sonra bu rehberi buldunuz. Yeni görevde Palmiye Park’ın doğusundaki atış poligonuna gitmeniz ve burada 5 ya da daha fazla puan almanız gerekiyor. Peki Fortnite Palmiye Park Atış Poligonu görevi nasıl yapılır?

Bilmeyenler için hatırlatalım; bu üç parçalık bir görevin son halkası. Yani öncesinde ilk iki halkayı tamamlamanız, ardından Palmiye Park’taki atış poligonuna geçmeniz gerekiyor.

Eminiz ki daha önce onlarca, belki yüzlerce saat Fortnite oynadınız ve artık atış yeteneklerinizi de epey geliştirdiniz. Bu yüzden atış poligonunda zorluk yaşayacağınızı düşünmüyoruz.

Fortnite Palmiye Park Atış Poligonu Yeri

Başlıkta da belirtildiği üzere bu görevde Palmiye Park’ın doğusuna gideceksiniz. Burası çöl bölgesi ve aradığınız yer de oyundaki yarış pistinin güneyinde yer alıyor. Palmiye Park yerleşim yerinden kuzeydoğuya giderek de atış poligonunu bulabilirsiniz.

Yine de kafa karışıklığı yaşayanlar için aşağıdaki haritayı hazırladık ve yeri net şekilde görebilirsiniz. Atış poligonuna gittiğiniz zaman 5 ya da üzeri puan almanız şart. Bol şans!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol