Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite NPC’leri Artık Daha Faydalı

NPC takım arkadaşları tarafından diriltilen bir Fortnite oyuncusunun Reddit klibi, oyundaki kiralanabilen NPC'lerin gelişimini gözler önüne serdi.

Yepyeni bir Fortnite güncellemesi sayesinde, oyuncuların savaşta kendilerine yardım etmesi için kiraladıkları NPC’ler artık yenildiklerinde onları diriltebilecek. Bu yeni bir özellik, NPC’leri eskisinden çok daha kullanışlı hale getirecek ve birçok takım artık onları işe almaktan geçmişte olduğundan daha fazla faydalanacak.

Fortnite Bölüm 3 Sezon 4, oyuna birçok yeni içerik ekleyerek başladı. Yeni özelliklerden bir tanesi ise, NPC’lerin kullanışlılığı oldu. NPC’ler geçmişte oyunculara silah ve sarf malzemeleri satarak ve onları kiralayanların düşmanlarıyla savaşarak yardım edebiliyordu ancak, NPC’ler artık düşmüş oyuncuları da canlandırabilecek.

Fortnite NPC’leri Artık Sizi Canlandırabilecek

Fortnite

Bir oyuncunun kurtarmaya geldiğini gösteren kısa bir klip Reddit kullanıcısı Jksmith0914 tarafından yüklendi, bu da birçok oyuncunun Fortnite’ın NPC’lerinin Bölüm 3 Sezon 4’te ne kadar yararlı olduğu hakkında konuşmasına neden oldu. Klip, Balık Adam isimli NPC’nin oyunculardan birisini canlandırdığının görülmesi ile gündeme geldi.

Balık Adam, Jksmith0914’ü diriltmesine bir saniye kala komik bir şekilde arkasını döndü ve Smiffy0914’ün inşa ettiği duvarlardan birini kırmaya başladı. Neyse ki Jksmith0914 için Balık Adam onları yeniden canlandırmaya başladı. Klip Jksmith0914 kaydedilmeden bir saniye önce sona ererken, gönderinin yorumlarında NPC’nin başarıyla canlandırma yaptığı doğrulandı.

Diğer Reddit kullanıcıları, hem NPC’lerin takım arkadaşlarını canlandırabilmesinden duydukları heyecanı, hem de Jksmith0914’ün klibiyle eğlendiklerini ifade ederek, Balık Adam’ın oyuncunun hayatını kurtarmadan bir saniye önce diriliş sürecini durdurmasını çok komik buldu. NPC’lerin hala iyileştirilmesi gerekiyor olsa da, bu onları gerçek oyunculara daha da benzer kılan harika bir eklenti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.