Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.9

Kullanıcı

Fortnite Mobile Artık Epic Games Uygulamasında’da Çalışıyor

Fortnite Mobile artık Epic Games'in kendi istemcisinden de oynanabilecek.

Fortnite Mobile 22 Mayıs 2020 tarihinde çıkış yaptı. Epic Games’in CEO’su Tim Sweeney, Fornite Mobile’ın Google Play Store ve App Store’da olmasından hoşnut olmadığını açıklamıştı ve şimdi Fortnite Mobile, Epic Games App üzerinden artık oynanabilir oldu.

Fortnite Mobile Artık Epic Games Uygulamasındada Çalışıyor 1

Epic Games’in kurucusu ve CEO’su Tim Sweeney kısa süre önce GameSpot ile yapmış olduğu röportaj’da şirketin mağazası olan Epic Games App’i iOS cihazlarına getirmeyi planladığını açıklamıştı. Sweeney’in bu açıklamasından sonra Epic Games App artık iOS için App Store’da ve Android telefonlar içinse Google Play Store’da kullanılabilir durumda.

Bununda ötesinde Fortnite Mobile artık normal oyun başlatıcısı yerine Epic Games App’de kullanılabiliyor. Tim Sweeney hiç bir zaman gerçekten Google Play ve App Store’u kullanma hayranı olmadığını ve Fortnite’ın bağımsızlığını savunduğunu düşünürsek, Epic Games App’i kullanıcılara tanıtmak bir sonraki mantıklı hareketti ve Sweeney tam da öyle yaptı.

Yazımın başında da belirttiğim gibi 22 Mayıs 2020 tarihi itibariyle resmi olarak çıkışını gerçekleştiren Fortnite Mobile Android ve iOS cihazlar için indirilebilir ve oynanabilir durumda. Oyunun çıkışının üzerinden neredeyse 2 hafta geçti ve şimdiden 5 milyon indirmeye ulaştı.

Google Play Store’dan oyunu indirmek için buraya, App Store’dan indirmek içinse buraya tıklayabilirsiniz.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol