Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı


Fortnite Metal Kaplumbağa Yeri Nerede?

İşte yeni Fortnite görevi ve çözümü.

Fortnite metal kaplumbağa nerede? Fortnite metal turtle yeri neresi? Fortnite 7. sezon başlarken, Epic Games’in sevilen oyununa pek çok yeni özellik geldi. PC üzerindeki en büyük battle royale oyunu olarak gösterilen Fortnite’da yeni Kreatif modu da heyecan uyandırırken, görevler ise kaldığı yerden devam ediyor. Yeni görevde ise metal kaplumbağayı bulmanız gerekecek ve bu konuda size yardımcı olacağız.

Tıpkı önceki sezonda olduğu gibi bu sezonda da her hafta 3 ücretsiz challenge – görev olacak. Battle Pass görevlerinde ise 4 challenge yer alıyor fakat bunlar bildiğiniz gibi ücretli. Dolayısıyla şimdiki ve gelecekteki premium haftalık görevleri kaçırmak istemiyorsanız, 950 Fortnite V-Papel’e ihtiyacınız olacak.

Fortnite Metal Kaplumbağa Yeri

Fortnite 7. sezon 1. hafta görevi olarak karşımıza çıkan bu görev iki aşamadan oluşuyor. İlk aşamada Fortnite RV yerini buluyorsunuz. Eğer bunu yapmadıysanız, görevin ikinci aşamasına da başlayamazsınız.

Diğer yandan Fortnite metal turtle yeri ise haritanın doğu ucunda Lonely Lodge ile Wailing Woods arasında yer alıyor. Aşağıdaki ekran görüntüsünden görevin tam olarak yerini görebilirsiniz. Bol şans!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol