Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite, Mazi Sezonuyla Anlık Oyuncu Rekorunu Kırdı!

Mazi sezonu ile geçmişe dönen Fortnite, Steam'in en popüler oyununu bile üçe katlamayı başardı.

Fortnite Bölüm 4 Mazi Sezonu ile aktif kullanıcı sayısını bir hayli artırdı. Güncelleme, oyuncuları 2018’in 1. Bölümüne geri götürdü ve oyunun başlangıcında yer alan tüm eşyaların oyuna dahil edilmesinin yanı sıra önceki sezonlardan efsanevi karakterleri de bir kez daha görme fırsatı verdi. Mazi bununla da sınırlı değil, ayrıca eski harita geri döndü ve haftalık olarak güncellenecek.

Oyun, biz bu haberi yazdığımız sırada 3.183.813 anlık oyuncuya sahip ancak güncellemenin ilk saatlerinde anlık oyuncu rekoru 3.913.817 anlık oyuncu ile kırıldı. Kıyaslamak gerekirse, Steam’de 1 milyon kişi tarafından oynanan Counter Strike 2’nin kabaca üç katı diyebiliriz. Elbette Counter Strike 2 yalnızca Steam’de mevcut ancak Epic Games’in oyunu çoklu platform. Yine de, anlık oyuncu sayısı gerçekten etkileyici.

Fortnite Mazi Sezonuyla Geçmişe Döndü

Fortnite, Mazi Sezonuyla Anlık Oyuncu Rekorunu Kırdı!

Fortnite Bölüm 4 Sezon Mazi henüz yeni başladı Bölüm 1 Sezon 5’i temel alan yeni bir harita ile geri döndü. Ayrıca eski sezonlardaki silahların yanı sıra golf arabaları, alışveriş arabaları ve Klasik Pompalı Tüfek de geri döndü da geri döndüğü anlamına geliyor. Mazi isimli sezon sona ermeden önce, haftalık güncellemeler ile oyuna birçok “mazide kalan” öge de eklenecek.

Şu anda Fortnite’ta Mazi Savaş Bileti’ni 950 V-Papel karşılığında satın alabilirsiniz. Klasik ifadeler ve nostaljik ödüllerle dolu bu savaş biletinin içerisinde yeni karakterler de mevcut. Yeni sezonunun oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.