Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite Kış Festivali 2022 Başladı: Ücretsiz Ödülleri Kaçırmayın!

Epic Games Store'da 15 adet ücretsiz oyun dağıtacak olan Fortnite'ın sahibi, bu etkinliği oyun içerisine de taşıyarak birçok ödül dağıtacağını duyurdu.

Fortnite Kış Festivali 2022 başladı. Kış Festivali boyunca iki ücretsiz kıyafet de dahil içinde toplam 17 ücretsiz oyun içi içerik bulunan 14 Hediye Paketi’ni açmayı sakın unutmayın. Bunun yanı sıra, içerik mağazasından ise ücretsiz bir görünüm de alabileceksiniz.

Bunların yanında Battle Royale Adası’nda mahzenden çıkarılan ekipmanları kullanın ve çeşitli “Kış Festivali Harikası” adalarını ziyaret edin. Kış Festivali, 13 Aralık 2022 TSİ 17.00’den 3 Ocak 2023 TSİ 17.00’ye kadar devam edecek. Tüm bunların detaylarına aşağıda değiniyoruz.

Fortnite Kış Festivali 2022 Detayları

Fortnite Kis Festivali 2022 Detaylari

Kış Festivali Kulübesi (eski Sıcak Barınak) oyuna dahil edildi ancak bu sefer işleri yürüten Kış Çavuşu değil. Sıcak Barınak’ta kış perisi Kar Balerini, yorgun Kızakçı Gofi ve tanıdık sima Örgü Kazaklı Jonesy’yle karşılaşacaksınız. 

13 Aralık TSİ 17.15’ten başlayarak 14 gün boyunca her gün Barınak’ta yeni bir Hediye Paketi‘ni açabileceksiniz. Bu 14 Hediye Paketi’nde toplamda 17 içerik mevcut. Oyuna düzenli giriş yaparak; iki kıyafet, iki planör, iki kaplama, üç lobi müziği, üç sprey ve bunların yanında birer sırt süsü, kazma, dalış izi, ifade ve emoji kazanabileceksiniz.

Üstelik Fortnite Kış Festivali 2022 ile hepsi ücretsiz! Tüm Hediye Paketlerinin içerikleri şimdiden açıklanmadı sürpriz olarak saklandı ama ücretsiz kıyafetlerden ikisi Yılbaşının Sportif Mankeni kıyafeti ve Kızakçı Gofi kıyafeti olacak.

Önceki Kış Festivallerinde de olduğu gibi, Sıcak Barınak lobideki kar tanesi sekmesinden erişilebilir olacak. Hediye açmayı unuttursanız, Kış Festivali sona ermeden (3 Ocak TSİ 17.00’de) önce uğrayarak kaçırdığınız hediyeleri açabilirsiniz!

Son olarak, Kış Festivali sürerken (13 Aralık 2022 TSİ 17.00’den 3 Ocak 2023 TSİ 17.00’ye kadar) Fortnite‘ta oturum açan tüm Fortnite Tayfası aboneleri anında değişken Buz-Lama sırt süsüne sahip olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.