Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı


Fortnite Karnaval Palyaço Panoları Yerleri

Fortnite'da yeni hafta görevleri belli oldu.

Fortnite 6. sezon 9. hafta görevlerini görünce muhtemelen hepinizin aklına aynı soru gelecek: Fortnite karnaval palyaço panoları yerleri nerede? Listedeki ikinci görevde farklı karnaval panolarından puan almanız istenecek ve biz de bulmanıza yardım edeceğiz.

Bu hafta toplamda 7 görev yer alırken, ikinci göreviniz karnaval palyaço panoları olacak. Ücretsiz bir görev ve battle pass içinde yer almıyor. Dolayısıyla oyunu ücretsiz olarak oynasanız bile göreve erişebileceksiniz. Buna rağmen karşılığında alacağınız beş yeni savaş yıldızı ile alabileceğiniz kozmetik ödüller kısıtlı olacak.

Pek çok diğer Fortnite görevi gibi, karnaval palyaço panoları da haritada farklı yerlerde yer alıyor. Toplamda 4 pano yer alırken, ikisi kuzey batıda, diğer ikisi ise güney batı kanadında yer alıyor ve haritanın iki ayrı ucuna bırakılmışlar.

Tüm Fortnite Karnaval Palyaço Panoları Yerleri

Fortnite 9. hafta görevleri resmi olarak başladı ve siz de hemen şimdi yapmaya başlayabilirsiniz. Aşağıdaki haritada tüm karnaval palyaço panolarının yerlerini işaretledik. Siz de buralara giderek görevinizi tamamlayabilirsiniz. Toplamda dört tane pano bulunuyor fakat görevi üç tanesiyle de tamamlayabiliyorsunuz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol