Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı


Fortnite Hileleri: Fortnite Aimbot ve Diğer Hileler

Fortnite'da hile ve aimbot kullanımı ne durumda?

Online oyunların kaderinde maalesef hile ve hack kullanımı yatıyor. Şimdiye kadar tek bir istisna dahi göremedik fakat önemli olan bunlarla nasıl baş edildiği. Fortnite hileleri ve Fortnite aimbot kullanımı da merak konusu olurken, oyunda da yer alıyorlar ve bazen aimbotlar karşımıza çıkıyor.

Fortnite’da Aimbot Var mı?

Eğer Fortnite’da insan üstü bir şekilde nişan alan oyunculara denk geliyorsanız, yalnız değilsiniz. Gerçekten profesyonel bir oyuncu tarafından öldürülmüş olma ihtimaliniz var evet ama zaman zaman aimbot kullanan kişiler de bunu yapabiliyor.

Fortnite’da aimbotlar yer alıyor ve en kötü oyuncu bile Tfue, hatta daha iyisi gibi oynayabiliyor. Aimbot sadece rakibe otomatik olarak nişan almıyor, aynı zamanda wallhack özelliği sayesinde duvarların içinden de oyuncuları görmeye izin veriyor.

Fortnite Hileleri

Fakat çok fazla endişelenmeye de gerek yok çünkü hileciler büyük ölçüde kontrol altında tutuluyor. Epic Games de hilecilere olan yaklaşımları konusunda yorum yaparken, bu tip kullanıcıları banladıklarını söylüyor.

Önemli Uyarı: Oyunculara yegane tavsiyemiz bu tip Fortnite hack ve Fortnite hile programlarından uzak durmalarıdır. İnternet üzerinde bu şekilde paylaşılan sayısız bağlantı bulunuyor. Bunların kimisi hack programı olduğu iddiasında, kimisi de kullandığınızda ücretsiz V-Papel ya da eşya alabileceğinizi söylüyor. Açıkçası hiçbiri gerçek değil ve indirip bilgisayarınıza kuracağınız şey sadece virüs olacaktır. Dolayısıyla ne olursa olsun uzak durun.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol