Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite Hesap Değeri Nasıl Hesaplanır?

Fortnite hesabınızın değerini merak ediyor musunuz? Hesabınızın kaç TL ettiğini öğrenmenin en kolay yolunu anlatıyoruz.

Fortnite hesap değeri nasıl hesaplanır? Bir süredir Fortnite oynuyorsanız, dolabınızı yüzlerce kozmetik ile doldurduğunuza eminiz. Oyunun Türkiye için uyguladığı yerel fiyatlandırma, Savaş Bileti ve etkinlik dönemlerinde dağıtılan ücretsiz kozmetikler ile yüzlerce olmasa bile en az birkaç kozmetiğinizin bulunduğunu itiraf edin. Oyunda varsayılan karakterleri kullanan birisini görmek gerçekten zor.

Oyun piyasaya sürüldüğünden beri çeşitli özel ve sınırlı süreli görünümlerin olması ve bazılarının geri dönme şansının çok az olması veya hiç olmaması, bazı hesapları son derece değerli hale getirdi. Dolayısıyla, ‘Fortnite hesabım kaç TL eder‘ diye kendinize soruyorsanız, bu içeriğimizde hesabınızın değerini nasıl ölçebileceğinizi ve kaç paradan satabileceğinizi adım adım anlatıyoruz.

Özellikle, yukarıda belirttiğimiz gibi eski ve bir daha oyuna dönmeyecek olan ‘Efsanevi’ kozmetiklere sahipseniz ve oyuna bir miktar V-Papel yatırdıysanız, tahmininizden çok daha değerli bir hesaba sahipsiniz. Artık Fortnite oynamıyorsanız ve hesabınızın boş yere yatmasını istemiyorsanız, Fortnite hesap satış siteleri ile hesabınızı nakit paraya çevirebilirsiniz.

Fortnite Hesap Değeri Nasıl Hesaplanır?

Fortnite Hesap Değeri Nasıl Hesaplanır?

Fortnite hesabınızın değerini kontrol etmenin en kolay yolu, bir Fortnite hesap değeri hesaplayıcı kullanmaktır. Bunun için PlayerAuctions‘ı ziyaret etmeniz gerekecek. Bu web sitesi, hesabınızın değerini, hesabınızın istatistiklerine dayalı olarak tahmin etmenizi sağlar. İşlem nispeten basit ancak değerini kontrol etmeden önce her kutuyu hesabınızın bilgileriyle doldurmanız gerektiğinden biraz uğraşmanız gerek.

Yapmanız gereken ilk şey, Fortnite hesabınızın sürümünü seçmek. Hesabınız için tam olanı seçebileceğiniz bir açılır menü göreceksiniz. Ardından, hesap seviyenizi, V-Papel miktarınızı ve savaş bileti seviyenizi ekleyin. Tüm bunları yaptıktan sonra, sahip olduğunuz dış görünüme bağlı olarak en çok zaman alan kısma geleceksiniz.

Son dört kutuda, dolabınızdaki Yaygın, Nadir, Destansı ve Efsanevi kozmetiklerin miktarını girmeniz istenecek. Fortnite dolabınız her yerde rastgele spreylerle görünüyorsa endişelenmeyin çünkü bunu kolayca yapmanın kolay bir yolu mevcut. Oyunda, dolabınızdaki sırala ve filtrele seçeneğine tıklayarak eşyalarınızı nadirliğe göre sıralayabilirsiniz. Bu, belirli bir nadirliğe ait olan şeylerin sayısını saymada size biraz zaman kazandıracaktır.

Fortnite Hesap Değeri Nasıl Hesaplanır?
1. kısımdan ‘Nadirlik’ ve 2. kısımdan yine ‘Nadirliğe Göre’ seçeneğini seçin.

Son olarak, o hesaptaki adınızı değiştirip değiştiremeyeceğinize dair bilgileri eklemelisiniz. Bu, oyunu kendi takma adlarıyla oynamak isteyen bazı oyuncular için büyük bir önem teşkil ediyor olabilir, dolayısıyla hesabınızın değeri üzerindeki etkisi tahmin ettiğinizden daha büyük. Tüm bilgileri doldurduktan sonra, fortnite hesap değerinizi öğrenmek için ‘CALCULATE THE ACCOUNT VALUE NOW!‘ yazan seçeneğe tıklayın.

Gördüğünüz sayının hesabınızın yalnızca tahmini bir değeri olduğunu unutmayın. Gerçekte, hesabınızın gerçek değerine karar vermek çok daha karmaşık bir süreç olarak. Bazı görünümler, oyuna geri dönmedikleri için tek başına yüzlerce hatta binlerce dolar değerinde olabilir. Bu yüzden, Fortnite hesap satış sitelerini kullanarak bir pazar analizi yapmanız da önemli.

En önemlisi, Epic Games’in hesap alıp satmayı yasakladığının altını çizelim. Yasaklanmaktan kaçınmak için bu bilgiyi sadece eğlence veya kişisel amaçlar için kullanmanızı öneriyoruz. Hesap alım ve satım konusunda tüm sorunluluğun size ait olduğunun altını çizelim.

Fortnite Hesabım Kaç TL Eder?

Fortnite Hesap Değeri Nasıl Hesaplanır?

Fortnite hesap satmak genellikle kolay bir işlem değil. Hesapların yasaklanma ihtimali olduğu için ve hesap satışı Epic Games’in kurallarına aykırı olduğu için genelde tercih edilen bir yöntem değil. Tabii ki, yukarıda anlattığımız yöntem ile Fortnite hesap değeri hesaplayarak ne kadar değerli bir hesabınız olduğunu öğrenebilirsiniz.

Fortnite hesap satışı için kullanabileceğiniz çeşitli siteler mevcut. Yine aynı sitelerden hesap satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda anlattığımız yöntem size hesabınızın dolar cinsinden değerini verecek ancak 1.000 V-Papel yurtdışında 7.99 dolar yani 160 TL civarında iken yerel fiyatlandırma ile Türkiye’de 50 TL’den satıldığı için hesabınızı çok daha ucuza almak isteyeceklerdir.

Örneğin, hesabınızın değerini 100 dolar olarak ölçtüyseniz ve yaygın görünümlerden oluşan bir hesabınız varsa, Türkiye merkezli Fortnite hesap satış sitelerini kullanırken hesabınızın değerini yarı fiyatına ve hatta daha düşük olarak hesaplayabilirsiniz. Fortnite hesap değeriniz için kısaca 20-30 dolar diyelim. Tabii ki, bir kez daha bu durumun bazı kozmetiklerin nadirliğine ve bulunabilirliğine göre değişebileceğini belirtelim!

Fortnite Hesap Satış Yasak

Fortnite Hesap Değeri Nasıl Hesaplanır?

Fortnite oyuncularının hesap satın almasına veya satmasına izin verilmez ve bu tür şeyler yapmak çoğunlukla yasakla sonuçlanır. Pek çok dolandırıcı, sözde nadir dış görünümlere sahip Fortnite hesapları satıyor, ancak bunlar yalnızca potansiyel kurbanları dolandırmaya çalışıyor.

Ayrıca, gerçek bir hesabı olan meşru bir satıcı bulsanız bile satın almamalısınız. Sonunda paranızı kaybedersiniz ve farklı bir cihazla veya farklı bir bölgede giriş yaptığınızda Epic Games büyük olasılıkla hesabınızı yasaklar. Öte yandan, bir hesabı satmaya çalışırsanız, bu Epic’e bildirilebilir ve hesabı kalıcı olarak kaybedersiniz.

Bu bilgiler ile Fortnite hesap değeri nasıl ölçülür sizlere anlattık. Ayrıca, hesap satış ve alış risklerinden bahsettik. Soru ve sorunlarınız için aşağıdaki yorumlar kısmını kullanabilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Anonim

    800 dolar ney zengin oldum

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.