Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.9

Kullanıcı

Fortnite Harita Geliştiricileri Counter-Strike’ın Popüler Haritası Dust 2’yi Yeniden Yarattılar

Team Evolve Dust 2'yi Fortnite için yeniden yarattı.

Yıllardır milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam eden Fortnite gelirleri ile de her yıl Epic Games’i adeta paraya boğmaya devam ederken yeni gelişmelere de ev sahipliği yapıyor. Fortnite haritaları yapan Team Evolve ekibi bu kez de Dust 2’yi geliştirdi.

Counter-Strike’ın popüler haritası olan Dust 2 günümüzde oyunun en çok oynanan haritalarının başında yer alıyor. Bazı oyunlara da ilham kaynağı olan Dust 2 haritası bu kez de Fortnite’da boy gösterdi. Fortnite’a haritalar geliştirilen ve bir oyuncu topluluğu olan Team Evolve, Dust 2’yi Fortnite için yeniden yarattı.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Team Evolve oyuncu topluluğu oyunun Yaratıcı Modu’nu kullanarak Counter-Strike’ın Dust 2 haritasını yaratmışlar. Yaratıcı Modu kullanarak birbirinden etkileyici haritalar yapan ve yayınlayan Team Evolve ekibi bu kez de Dust 2’yi oyun içerisine getirmiş. Habere göre Team Evolve Twitter’da yaptığı paylaşımda Dust 2’nin Fortnite versiyonuna dair görüntüler paylaşmış.

Yapılan apylaşımda Dust 2’nin çok yakında Fortnite’a geleceğinden bahsedilmiş. Yeni haritaya özgü görüntüler de paylaşan ekip oyuncuları heyecanlandırmış gibi görünüyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol