Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı

Fortnite Güneş Saati Üzerinde Dans Et Görevi Nasıl Yapılır?

Fortnite'da güneş saati nerede?

Fortnite’da güneş saati nerede? Muhtemelen dokuzuncu hafta görevlerine baktığınızda siz de aynı soruyu soracaksınız. Bu görev üç aşamalı olarak ilerliyor ve sıradakine geçmeden önce ilk aşamada güneş saatinin üzerinde dans etmeniz gerekiyor. Peki Fortite güneş saati üzerinde dans et görevi nasıl tamamlanır?

Bu gizemli güneş saatine erişmek için savaş otobüsünden Fatal Fields bölgesine doğru atlayışa geçeceğiz. Haritayı bilmeyenler için bu bölge güneydoğu tarafında, çöl ikliminde kalıyor.

Fortnite Güneş Saati Yeri Nerede?

Fortnite’da güneş saati haritanın güneydoğu kısmında yer alıyor. Savaş otobüsünden Fatal Fields civarına geldiğinizde atlayın. Daha rahat görebilmeniz için aşağıdan görevin yerini gösteren haritayı da paylaştık.

İlk görselde de görebileceğiniz üzere Fortnite güneş saati doğu bölgesinde küçük bir çöl tepesinin üstünde yer alıyor. Üzerine bir merdiven yaparak çıkma imkanınız var. Tabii güneş saati de gerçek bir saat değil. Saat ibreleri yerine tahta parçaları ve hurda arabalar kullanılmış fakat çıktığında zaten saat görünümünü fark edeceksiniz. Üzerine vardıktan sonra dans etmeye başlayın ve vurulmamaya dikkat edin. Unutmayın ki sizin gibi başka görev yapanlar da olacak!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol