Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı

Fortnite Gösteri Zamanı Poster Yerleri

Fortnite'da gösteri zamanı posteri bul görevi nasıl yapılır?

Fortnite’da gösteri zamanı posterleri nerede? Gösteri zamanı posteri bul görevi nasıl yapılır? Epic’in bitmek bilmeyen battle royale savaşına yeni bir görev daha eklendi ve bu sefer normal haftalık görevlerin yanında birkaç ekstra daha isteniyor. İlk olarak gösteri zamanı posterlerini de bulmanız gerekiyor.

Epic Games, DJ Marshmello ile özel bir oyun içi etkinlik için bir araya geliyor. Diğer bir deyişle, sessiz fakat şaşırtıcı derecede şiddetle dolu Pleasant Park’ta setlerini çalacak. Bu sırada biz de bölgede Showtime – Gösteri Zamanı posterini bulmaya çalışacağız.

Fortnite Gösteri Zamanı Posteri Bul Görevi

Fortnite Gösteri Zamanı posterini Pleasant Park içinde bulmanız gerekiyor. Bir poster bulmanız yetiyor fakat bölgede birden fazla poster yer alıyor. Bunlardan birisi benzin istasyonunun üstünde yer alıyor ve pembe renge sahip. Duvarın yanında mavi renkli de bir araba yer alıyor. Ayrıca Fatal Fields bölgesinde de posterler yer alıyor. Dolayısıyla değişik bölgelere bakabilirsiniz fakat tavsiyemiz hızlıca Pleasant Park’taki posteri bulup görevi tamamlamanız olacaktır.

Aşağıdaki haritadan posterin tam olarak yerini görebilirsiniz. Bol şans!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol