Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite Evrimleşen Silahları Güçlendirdi

Fortnite'ın evrimleşen silahları, oyuna 3. bölümün 4. sezonunun başında geldi ve son güncelleme ile daha da güçlendirildi.

Fortnite evrimleşen silahlar, Epic Games’in battle royale oyununa gelen en ilginç yeni eklemelerden bir tanesi oldu. Her yeni sezon başladığında her zaman öğrenilecek eğlenceli yeni mekanikler ve silahlar olsa da, zamanla daha da güçlenen silahları kullanmak çok keyifli.

Fortnite 3. Bölüm 4. Sezon, genel olarak yeni silahlar sayesinde ancak özellikle Evrimleşen Silahlar sayesinde şimdiden eğlenceli bir sezon oldu. Krom adayı hızla tüketmeye başladı ve hatta kullanabileceğiniz bir eşya ama aynı zamanda onları kullandıkça daha da güçlenen Evrimleşen Silahların merkezine yerleşti. Oyunun başında ezici bir silahı kapmanın ve sadece siz veya başka bir oyuncu kaldığında canavara dönüşmenin eğlenceli bir yolu.

Fortnite Evrimleşen Silahlar Artık Daha Güçlü

Fortnite

Pekala, bu silahları yükseltmek için çok fazla güçlük çekiyorsanız, bu silahların artık daha kolay seviye atlaması sizi gerçekten mutlu edecek. Ufak bir değişiklikten de bahsetmiyoruz; evrimleşen silahlar artık çok daha kolay seviye atlayacak.

HypeX tweetinden de görebileceğiniz gibi, artık silahınızı geliştirmek çok daha kolay olacak. Normalde bu tür şeyler değiştiğinde bunu haber yapmayız ancak buradaki değişikliklerin çoğu yüzde 50’nin üzerinde, yani oyuna büyük bir etkisi olacak. Her iki durumda da, bu olağandışı silahlardan birini alıp savaşmaya başlamak için iyi bir zaman diyebiliriz.

Yeni Fortnite haritasında hayatta kalmak için bir tür silaha ihtiyacınız olacak. Tabii ki, gerçekten bir insan olarak gelişmek istiyorsanız Fortnite ipuçlarımızı ve püf noktalarımızı okumalısınız.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.