Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite Eminem Görünümleri Belli Oldu

Epic Games, Eminem ilgili sızıntıların ortaya çıkmasının ardından ünlü rapçinin Fortnite'ın bir sonraki etkinliğine geleceğini resmen doğruladı.

Epic Games, Fortnite‘ın Büyük Patlama etkinliğinde Eminem’in de yer alacağını resmi olarak doğruladı. Eminem’in oyuna ekleneceğine dair birçok sızıntı ortaya çıkmıştı ancak bunların tümü birer söylentiden ibaretti. Efsane battle royale oyununun anlık oyuncu rekorları kırmasını sağlayan Mazi sezonunu bitirecek etkinlik ile ünlü şarkıcıyı oyunda göreceğimiz, bugün itibarıyla resmi olarak doğrulanmış oldu.

Eminem’in 2 Aralık TSİ 22.00’de başlayacak olan etkinlikte yer alacak. Etkinlik süresince oyuncular gösteriyi izleyebilecek ve arkadaşlarıyla birlikte özel aktivitelere katılabilecek. Oyuncular ayrıca 29 Kasım’dan itibaren Eminem görünümlerini de satın alabilecek. Popüler sanatçının Rap Boy, Slim Shady ve Marshall Never More olmak üzere üç ayrı görünümü satışa sunulacak. Bu paketler de özel aksesuarlar da bulunacak.

İşte Fortnite Eminem Görünümleri

Fortnite Eminem Görünümleri Belli Oldu
  • Eminem kostümlerinin üçü de (Rap Boy, Slim Shady ve Marshall Never More) 29 Kasım’dan itibaren satışa sunulacak.
  • Eminem’in Büyük Patlama etkinliğine katılımı 2 Aralık TSİ 22.00’de gerçekleşecek.

Henüz resmi olarak onaylanmasa da Lady Gaga, Alice Cooper ve Linkin Park gibi ünlü sanatçıların yer aldığı söylenen Roket Yarışı Modu ve Festival Modunun da bulunduğu birçok yeni modun da oyunda yer alacağına dair güvenilir sızıntılar mevcut. Ayrıca LEGO’da resmi olarak bir Fortnite işbirliği duyurdu. Bunun ardından ise oyuna LEGO odaklı bir mod geleceği de iddia edildi.

Tüm bu bilgilerin doğru olup olmadığını 2 Aralık sonrasında öğreneceğiz ancak Eminem bile başlı başına çok büyük işbirliği desek herhalde yanlış olmaz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.