Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite Dusty Divot’taki Savaş Yıldızları Nerede Bulunur?

Fortnite Dusty Divot'taki Savaş Yıldızı'nın lokasyonunu yazımızda bulabilirsiniz.

Fortnite, şüphesiz son dönemlerin en popüler oyunlarından birisi. Eğlenceli Battle Royale oynanışının yanı sıra; silah çeşitliliği, sürekli olarak oyunun güncellenmesi, haritanın sürekli olarak değişmesi gibi yanlarıyla oyuncuların favorileri arasına gelmiş durumda.

Ancak oyuncuların Fortnite’ı bu kadar sevmesinin bir diğer sebebi de var: kostümler. Gerçekten güzel tasarlanmış kostümler, oyuncuların oldukça ilgisini çekiyor. Battle Pass sistemi ise kostümleri almanın en kolay yollarından birisi. Battle Pass sisteminin görevleri ise oyuncuların oyunu oynarken farklı amaçlara yönelmesine neden oluyor.

Her hafta yeni görevler eklenen Fortnite’ta, bazı görevler bazen oldukça zorlayıcı olabiliyor. 7. hafta görevlerinin de oyuna eklenmesiyle birlikte oldukça zor görevlerden birisi geldi. Dusty Divot yakınlarında bir yerde bulunan Savaş Yıldızı’nı arama görevi, oldukça can sıkıcı bir görev. Savaş Yıldız’ları yakınına girmeden görülmediği için onları bulmak biraz zor oluyor.

Bu yazımızda size 7. hafta görevi olan Dusty Divot’ta Savaş Yıldız’ını nereden bulabileceğinizi göstereceğiz. Aşağıdaki haritada işaretlemiş olduğumuz yerdeki ağaçların yanına gidin. Üç ağacın birleştiği yerde, Savaş Yıldızı bulunuyor. Üç ağacın tam ortasına gelip, Savaş Yıldızı’nı alabilirsiniz.

fortnite dusty divot savas yildizlari nerede bulunur e1535182109815

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.