Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.1

Mükemmel

8.1

Kullanıcı

Fortnite: Dünyayı Kurtar Ay Sonuna Kadar Yüzde 50 İndirimli!

Fortnite indirimler ile oyuncuların yüzünü güldürüyor.

Dünya çapında 125 milyon oyuncuya sahip olan Fortnite dur durak bilmeden ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor.

Dünyanın en çok oynanan oyunlardan birisi olan Fortnite, Temmuz sonuna kadar Dünyayı Kurtar Modunu yüzde 50 indirimle oyunculara sunuyor. İndirimde olan Standart ve Deluxe Kurucu Paketlerinde nadir bulunan silahlar, kahramanlar ve tecrübe puanı takviyeleri gibi pek çok sürpriz oyunculara sunuluyor. Hayatta kalma oyunu olarak adından söz ettiren Fortnite, kampanya kapsamında normalde 59.00 TL olan Standart Kurucu Paketi, 30 Temmuz’a kadar 29.50 TL olarak oyunculara sunuyor. Bu pakette oyuncular dünyayı istila etmeye çalışacan zombiler ile mücadele edecekler. Bu pakette 6 tane Günlük Ganimet Maketi ve 1 tane de Özel Kurucu Ganimet Maketi yer alacak.

Deluxe Kurucu Paketi de normalde 99.00 TL olarak oyunculara sunuluyordu. Paket 30 Temmuz’a kadar yüzde 50 indirimle 49.50 TL olarak oyuncularla buluşuyor. Bu pakette de oyuncuların çok işine yarayacak olan 5 silah şeması bulunuyor. Ayrıca bu paket içerisinde bir adet de Özel Kurucu Tabancası şeması bulunacak.

Ay sonuna kadar geçerli olacak olan bu kampanya sadece Dünyayı Kurtar modunda geçerli olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>