Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı


Fortnite Donmuş Cüceleri Ara Görevi Nasıl Yapılır?

Fortnite'da donmuş cüceler nerede?

Fortnite donmuş cüceler nerede? Bu küçük ve sevimli mitolojik yaratıklar, Fortnite’ın battle royale haritasında görev olarak karşımıza çıkıyorlar ve çantanızı daha çok Savaş Yıldızı ile doldurmak istiyorsanız sizin de onları bulmanız gerekiyor. Peki Fortnite donmuş cüceleri ara görevi nasıl yapılır?

Aslında bu Fortnite’da cücelerle ilk karşılaşmamız da sayılmaz. Daha önce dördüncü sezonun sekizinci haftasında da aç kalan çaresiz cüceler için bir görev yapmıştık! Fakat bu sefer donmuş cüceler var ve bulmak için daha farklı yerlere bakmamız gerekiyor.

Tabii diğer yandan unutmayın ki bu görev bir Savaş Bileti görevi. Dolayısıyla bu hafta 6 görev sadece Battle Pass satın alan kişilere sunulacak. Savaş Bileti ise 950 Fortnite V-Papel karşılığında satın alınıyor.

Tüm Fortnite Donmuş Cüce Yerleri

Ödülünüzü elde etmek için tüm yedi donmuş Fortnite cücesini de bulmanız gerekiyor. Bu cüceler tahmin edeceğiniz gibi haritanın buzul kısmında yer alıyorlar. Yani güneybatıya doğru inmeniz gerekiyor.

Aşağıda hazırladığımız haritada tüm cücelerin yerini belirledik. Yine de zorluk yaşarsanız soru sormaktan çekinmeyin.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol