Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite Doctor Strange Görünümü Nasıl Kazanılır?

Fortnite Bölüm 3 Sezon 2'de Doctor Strange görünümü nasıl elde edilir? Detaylıca anlattık.

Fortnite Bölüm 3 Sezon 2 tüm hızıyla devam ederken, oyuna muhtemelen daha önce hiç görmediğiniz birkaç yeni görünüm eklendi. Fortnite’a katıldığı uzun süredir konuşulan tanıdık bir yüz olan Marvel süper kahramanı Doctor Strange oldu. Neyse ki, karakterin başlangıçta oyunun mağazasının bir parçası olması beklense de, oyuncuların karaktere sahip olmak için seviyelerini yükseltmeleri gerekecek gibi görünüyor.

Bu karakterden önce eklenen Örümcek Adam gibi, Doctor Strange de sadece Fortnite Bölüm 3 Sezon 2‘nin Savaş Bileti ile elde edilebilecek. Görünüm aslında geçişte açtığınız son kozmetik olacak çünkü ilk önce Sayfa 10’daki diğer tüm kozmetiklere sahip olmanız gerekecek. Bahsettiğimiz seviyeye geldikten sonra, görünümü yalnızca dokuz Savaş Yıldızı harcayarak elde edilebileceksiniz.

Fortnite Doctor’s Strange Eşyaları Nasıl Alınır?

Fortnite

Bu son sayfanın kilidini açtıktan sonra, Doctor’s Strange özel kozmetik setindeki bazı ögelere sahip olma şansınız bile olacak. Örneğin Sayfa 10, altı Savaş Yıldızı için karakterin Mandala Disc Glider‘ını, beş Savaş Yıldızı için Cagliostro Back Bling Book‘unu ve yedi Savaş Yıldızı için Spellwork Scimitar Harvesting Tool‘unu sunuyor.

Daha da iyisi Sezon 2’de, kahramanın Hasat Aracına geçmek için bir büyü yapmasını sağlayacak olan “Conjure Weapon” olarak bilinen Doctor Strange temalı bir İfade bulunuyor. Bu öğe aynı zamanda Savaş Biletine dahil ve şaşırtıcı derecede ucuz. Sadece yedi savaş yıldızı ile alabiliyorsunuz. Yeni sezonun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.