Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite Davetiyeli FNŞ 2022 Takvimi Belli Oldu

Fortnite Davetiyeli FNŞ turnuvasının heyecanı bu yıl bambaşka bir seviyede çünkü turnuva yeniden yüz yüze yapılacak.

Fortnite Davetiyeli FNŞ 2022 bu yıl yüz yüze gerçekleşecek ve turnuvanın başlamasına çok az kaldı. Etkinlik, 12 ve 13 Kasım‘da dünyanın en iyi çiftli takımlarından bazılarının 1.000.000 dolarlık ödül havuzundan pay alma fırsatı için mücadele edecekleri devasa bir organizasyon olacak.

Format, ödül bilgilendirmesi, yayın takvimi, Twitch Ganimetleri ve daha fazlası için okumaya devam edin. Etkinlik, Türkiye’den de online olarak izlenebilecek ancak ABD’de yaşıyorsanız ve etkinliğe canlı olarak katılma şansınız var ise, biletinizi bu adresten alabileceğinizi de belirtmeden geçmeyelim. Gelin turnuvanın detaylarına inelim.

Fortnite Davetiyeli FNŞ 2022 Takvimi

Davetiyeli FNŞ 2022

FNŞ 2022, bu yıl düzenlenen üç FNŞ sezonunda da olduğu gibi çiftliler formatında düzenlenecek. Oyuncular, her gün 6 maç olmak üzere toplamda 12 maça katılacak ve 2 gün boyunca mücadele edecek. Birincilik ödülü 200.000 dolar, ikincilik ödülü 140.000 dolar ve üçüncülük ödülü ise 120.000 dolar olacak. Bir milyon dolarlık ödül havuzunun kalanı ise diğer takımlara bölüştürülecek.

Davetiyeli FNŞ, 12 ve 13 Kasım tarihlerinde birden çok platform üzerinden yayınlanacak. Resmi İngilizce yayın, FNŞ 2022’nin tüm gününü detaylarıyla yayınlayacak ve etkinliğin sonunda kazanan çiftli takım FNŞ Kupası‘nın sahibi olacak.

1. Gün Program Başlangıcı12 Kasım – TSİ 22.30
2. Gün Program Başlangıcı13 Kasım – TSİ 22.30

Davetiyeli FNŞ 2022 Nereden İzlenir?

Davetiyeli FNŞ 2022

Oyunun içinde Azimliler Adası’ndan, desteklenen dillerde resmi FNŞ yayını adresinden veya doğrudan aşağıdaki bağlantıların herhangi birinden izleyebilirsiniz. Ayrıca Temiz Yayın‘dan kendi izleme partinizi de verebilirsiniz. Tüm resmi yayın kanalları ise şu şekilde:

Son olarak, 12 Kasım TSİ 22.00 itibarıyla Davetiyeli FNŞ 2022’yi izleyerek 3 yeni kozmetik içeriği Twitch Ganimetleri aracılığıyla kazanma fırsatınız olacak. Bu sezonun ganimetlerini kazanmak için FNŞ mücadelesi sırasında https://watch.fortnite.com adresindeki, resmi Fortnite YouTube kanalındaki, Azimliler Adası ya da Ganimet destekleyen bir Twitch kanalındaki yayınlardan birine girmeniz yeterli olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.