Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı


Fortnite Bugün Saat 12:00’de Bakım Dolayısıyla Kapalı Olacak!

Fortnite bugün yeni yamasına kavuşacak.

Her hafta yeni bir güncelleme alarak oyuncularına yeni içerikler sunan Fortnite bugün yeni güncellemesini yayınlayacak.

Tüm dünyada 200 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan Fortnite yenilikler ile oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana sayısız güncelleme alan yapım, oyunculara sunduğu zengin atmosfer ile kitlesini artırıyor. Bugün yeni güncelleme ile oyunculara 7’nci sezonu sunacak olan Epic Games, dün yaptığı açıklamada da oyuncuların kendi adalarını oluşturabilecekleri Kreatif modu yeni 6 Aralık’tan itibaren erişime açılacağını belirtmişti. Oyuncular 13 Aralık’tan itibaren adalarına ulaşabilecek ve arkadaşlarını davet ederek adalarında onları ağırlayabilecekler.

V7.00 için bugün bakıma girecek olan Fortnite yeni özellikleri ve yeni içerikleri ile oyuncuların karşısına çıkacak. Bakım bugün saat 12:00’de başlayacak. Bakımın ne zaman tamamlanacağı bilinmezken, gün içerisinde yeni yama notları da oyunculara sunulacak. Yeni heyecan verici özelliklere ve içeriklere kavuşacak olan yapım sezon 7 ile birlikte oyuncularına rekabet dolu bir ortam sunacak.

Diğer sezonlarda olduğu gibi 7’nci sezonda da oyuncuları birbirinden farklı etkinlikler ve ödüller bekliyor olacak.

Fortnite bugün saat 12:00’de bakım dolayısıyla erişime kapalı olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol