Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite Bölüm 4 İçerikleri Sızdırıldı!

Fortnite Bölüm 4 etkinliğinin detayları sızdırıldı. Epic Games, battle royale adasını çok sıfırlayacak.

Fortnite Bölüm 4 etkinliği yakında başlayacak ve Fortnite Bölüm 3 sona erecek. başlangıcı kapsamında bir sonraki Fortnite canlı etkinliği başlamak üzereyken, battle royale oyununda dört gözle bekleyecek birçok yenilik yapılacak.

Fortnite Bölüm 3: Kırılma Etkinliği, oyunun şimdiye kadarki en uzun etkinliklerinden biri olacak ancak çok oyunculu oyun etkinliği artık çevrimiçi sızdırılmış gibi göründüğü için dikkatli olmak isteyeceksiniz çünkü internette bolca bilgi dolanmaya başladı. Korkmayın, biz bu içeriğimizde hiçbir SPOILER vermeyeceğiz.

Fortnite Bölüm 4 Ne Zaman Başlayacak?

Fortnite Bölüm 4

Endişelenmeyin, burada Fortnite 3. Bölüm Kırılma olayını mahvetmeyeceğiz ancak her yerde spoiler olduğunu unutmayın, bu yüzden size dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Fortnite’ın 3. Bölüm için canlı etkinliği 3 Aralık 2022 TSİ 00.00’da gerçekleşecek. Çok sayıda Fortnite hesabı ve oyuncusu, seslendirmeler, yeni Bölümün potansiyel adı, konsept çizimi ve hatta bazı düz video görüntüleri gibi şeyler paylaşmaya başladı.

Etkinlik henüz başlamadığından, bu Fortnite canlı etkinlik sızıntılarının doğru olup olmadığını belirlemek oldukça zor olabilir ancak internette dolaşan içeriklere baktığımız da büyük prodüksiyon gördüğümüz için doğru olduğunu varsayıyoruz. Tanınmış Fortnite haber ve sızıntı muhabiri Shiina da sızıntılara ağırlık verdi ve hatta bu bilgilerin Epic Games çalışanlarından birinden çıktığından bile şüphelendi.

Shiina, “Kullan-at hesabı kullanan rastgele bir Discord kullanıcısı, şu anda şifrelenmiş tüm dosyaların gerçek sızıntılarını bazı kişilere gönderiyor. Epic Games çalışanı falan olduğundan şüpheleniyorum ama kesin olarak bilmiyorum.” ifadelerini kullandı.

Yine, bu sızıntıların hiçbirini paylaşmayacağız ancak yorum bölümlerinden kaçınmanızı, Fortnite Bölüm 4 ve genel olarak Fortnite canlı etkinliğiyle ilgili belirli kelimeleri ve hesapları sessize almanızı ve bunu yapmazsanız aramaya başlamamanızı öneririz. Ayrıca, Fortnite Kırılma etkinliğine çok az kaldı, bu yüzden zaten her şeyi yakında öğreneceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.