Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite Bölüm 4 Başladı: Harita Değişti!

Fortnite Bölüm 4 Sezon 1 lansman fragmanı, The Witcher'dan Geralt, Doom'dan Slayer ve My Hero Academia'dan Deku gibi yeni karakter görünümlerini de sergiledi.

Fortnite Bölüm 4 Sezon 1 lansman fragmanı geldi ve beraberinde The Witcher ve Doom gibi oyunlardan en sevdiğiniz karakterlerin yanı sıra anime favorisi My Hero Academia gibi diğer popüler dizilerden bazılarını içeren bir dizi yeni görünümü de sergiledi. Fragman ayrıca Kale, Örs Meydanı, Ücra Üs ve Çalışkan Çiftlik gibi yeni bölgeleri ve Arazi Motosikleti gibi yeni araçları sergiledi.

Çekirdek Fortnite oyuncu kadrosunun en sevdiğiniz üyeleri için yepyeni makyajların yanı sıra, Savaş Bileti ilerlemesinin bir parçası olarak Doom Slayer’ı bizzat ele geçirebileceksiniz. Epic Games, The Witcher’dan Geralt of Rivia‘nın “sezonun ilerleyen günlerinde” açılacağını söylerken, My Hero Academia’dan Deku’yu da fragmanın sonuna doğru görüyoruz.

Fortnite Bölüm 4 Yenilikleri Neler?

Fortnite Bölüm 4

Fortnite hareket seçenekleriniz de bir kez daha genişletti. Trail Thrasher, harika numaralar yapmanıza ve hatta etrafta dolaşırken silah kullanmanıza olanak tanıyan yeni bir arazi motosikleti. Bu arada, engellere doğru koşmak artık uygunsa engellerin üzerinden veya üzerine atlamanıza neden olacak ve size harekete geçmeniz veya kargaşadan kaçmanız için hızlı bir yol sunacak.

Yeniden işlenmiş Fortnite Bölüm 4 haritası, ziyaret edilecek birçok yeni yer getirdi. Talan Taşocağı, Kinetik Cevherinin çıkarıldığı Shattered Slabs madencilik tesisine ev sahipliği yapacak. Ücra Üs, Gerçeklik Savaşçıları’na ev sahipliği yapacak ve oyuncuların hızla dolaşmak ve hatta düşmanlara çarpmak için dev kartopları oluşturup içine atlayabilecekleri karlı bir dağın tepesinde bulunabilecek.

Fortnite Gerçeklik Geliştirmeleri, bir maçta ne kadar uzun süre kalırsanız rastgele düşen özel bonus ögeler olacak. Bunlar size planörün yeniden konuşlandırılması veya yeni silahlar vermek veya karşılaştığınız herhangi bir araçtan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için yakıta ihtiyaç duymadan sürmenize izin vermek gibi bir dizi harika yetenek sağlayacak.

Son olarak oyuna TAKTİKSEL TABANCA, ÇİFT ŞARJÖRLÜ HAFİF MAKİNELİ TÜFEK, LAZERLİ TAARRUZ TÜFEĞİ, UZMAN OTOMATİK POMPALI TÜFEĞİ, YILDIRIM POMPALI TÜFEĞİ ve EKSKALİBRE TÜFEĞİ isimli yeni silahlar da oyunda yer alacak.

Fortnite Bölüm 4 Sezon 1 başlangıç tarihi 4 Aralık ve ilk sezon 10 Mart’ta bitecek ve tam 96 gün sürecek. Daha detaylı resmi yama notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.