Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.9

Kullanıcı

Fortnite Bölüm 2 Sezon 2 Bitiş Tarihi Açıklandı

Fortnite Bölüm 2 Sezon 2'nin bitiş süresi açıklandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Epic Games, geçen sezon sıfırlama düğmesine bastığında oyuncular anlaşılır bir şekilde heyecanlandı ve taze içeriğin çok az olduğu bir aşırı uzun sezonu kapattı. Ancak, casus temalı Fortnite Bölüm 2 Sezon 2‘ye gelen ilk tepkiler oldukça olumlu oldu.

Standart Fortnite mevsimleri on hafta boyunca aktif kalma eğilimindedirler, ancak ek geliştirme sürelerine ve elbette oyuncuların son almış oldukları Battle Pass ilerlemesinde ilerleyebilmeleri için kaçınılmaz olarak birkaç hafta geciktirilecektir. Geçen sezona eklenen büyük gecikme bir anormallikti, bu yüzden Fortnite Bölüm 2 Sezon 2 bitiş tarihinin bu standart on haftadan çok çok ileri bir tarihe alınmasını beklemiyoruz.

Epic Games, yeni sezon ile birlikte yeni Battle Pass’i de yayınladığında oyun içi bir mesajla oyuncuları karşılamış ve aynı zamanda bize bir tarihte vermişti. Fortnite Bölüm 2 Sezon 2 için çıkarılan Battle Pass’ı alan oyuncular ekranlarında bu biletin geçerlilik süresinin 30 Nisan 2020 olduğunu görmüşlerdir. Bu da yeni sezonun çıkması ile birlikte tam olarak 10 haftalık bir süreye denk geliyor.

Yine’de oyunculara mevcut sezon’da Battle Pass’ı yeteri kadar verimli kullanabilmeleri için yeterli bir süre gibi görünüyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol