Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı

Fortnite 8.3 Milyon Eş Zamanlı Oyuncu Sayısına Ulaştı!

Fortnite eş zamanlı oyuncu sayısını artırdı.

Tüm dünyayı hayatta kalma modu ile kasıp kavuran Fornite yine bir başarıya imza attı. Yapım 3.4 milyon olan eş zamanlı oyuncu sayısını 8.3 milyona çıkarttı.

Ülkemizde de oldukça popüler bir konumda yer alan Fortnite milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. 3.4 milyon eş zamanlı oyuncu sayısı ile geçtiğimiz aylarda gündeme gelen yapım, dün yapılan açıklama ile eş zamanlı oyuncu sayısını 8.3 milyon oyuncuya çıkardığını duyurdu. Yani 8.3 milyon aynı anda Fortnite oynamaya başladı. Epic Games’in Kore CEO’su olan Sung Chul Park dün akşam yaptığı açıklama da 8.3 milyon eş zamanlı oyuncu rekoru kırdıklarını belirtti.

Steam’de yer almayan Fortnite’In istastikstikleri hakkında Epic Games dışında kimsenin bilgisi yok. Şubat ayında 3.4 milyon eş zamanlı oyuncuya sahip olan başarılı oyun şuanda 8.3 milyon eş zamanlı oyuncu tarafından oynanıyor.

PUBG’nin SteamDB verilerine göre eş zamanlı oyuncu sayısı 3.2 milyon olurken, Fortnite’ın rakibini yaklaşık 3 katına katlaması da uzun süre konuşulacak gibi görünüyor. PUBG’nin en yüksek eş zamanlı oyuncu sayısının da 13 milyondan olduğunu unutmadan belirtelim.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>