Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı

Fortnite 5’nci Sezon Yenilikler Getiriyor!

Fortnite'ın 5'nci sezonu bomba gibi olacak.

Milyonlarca oyuncuya sahip olan Fortnite, 5’nci sezona bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Bugün başlayacak olan yeni sezon, oyuncular tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Fortnite’ın 5’nci sezonu ile oyunculara birbirinden farklı yenilikler sunuluyor. 5’nci sezon ile birlikte oyunculara yeni bir Savaş Bileti sunuldu. Oyuncular için vazgeçilmez olacak olan 5’nci sezonda 100’den fazla yeni ödül yer alacak. Oyuncular yeni ödülleri kazanabilmek için birbirinden farklı savaşlara dahil olacak ve diğer bir yandan da eğlenceli zaman geçirecekler. Oyuna farklı bir hava katacak olan Gold arabası da oldukça hoş bir tasarıma sahip olacak.

Fortnite’ın 5’nci sezonu ile oyuna gelen Paradise Palms haritası da oldukça titizlikle hazırlanmış içeriklere sahip olacak. Yeni harita daha fazla özelliğe sahip olacak. Ayrıca içerik bakımından da Paradise Palms tatmin edici özelliklere sahip olacak. Yeni haritada oyuncuları daha fazla görev bekliyor olacak .Bu görevler ile oyuncular sürpriz hediyeler kazanabilecek ve oyun içerisinde kullanabilecekler.

Sezon 4 ve sezon 5’in haritalarını aşağıdan karşılaştırabilirsiniz.

Fortnite 5’nci Sezon

Fortnite 4’ncü Sezon

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>