Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite 5. Yılını Kutluyor! Ödülleri Kaçırmayın

Fortnite Battle Royale, 23 Eylül'de 5 yaşına basacak ve özel bir görev serisiyle hediyeler dağıtacak.

23 Eylül 2022 TSİ 16.00 itibarıyla Fortnite Battle Royale‘in 5. doğum günü için özel oyun içi görevler, doğum günü temalı Fotoğraf sergisi ve sosyal medyada bilgi yarışmasıyla kutlanacak.

Doğum günü kutlamalarında Savaş Otobüsü rengi değişecek. Otobüs Şoförüne sizi en sevdiğiniz konuma bıraktığı için teşekkür ettikten sonra kaliteli ganimetler ve şifalı Doğum Günü Pastaları bulabileceğiniz adada kendinize bir Doğum Günü Hediyesi kapın. Ayrıca oyunun 5. yaşına özel olarak Balon (süzülme cihazı olarak da bilinir) geri döndü.

Fortnite Artık 5 Yaşına Bastı

Fortnite

Mahzenden çıkarılan bu eşyaları kullanarak 23 Eylül TSİ 16.00 ile 27 Eylül TSİ 16.00 arasında bulabileceğiniz Doğum Günü görevlerini tamamlayın. Görevler sayfasından bulabileceğiniz bu görevleri tamamlayarak Patlayan Pasta sırt süsü, Kutlama Pastası kazması ve Maytaplı Kapkek emojisini kazanın. 

Doğum günü kutlamaları için Fotoğrafçılık da geri döndü! Her zamanki gibi bize belirlediğimiz temaya uyan en iyi ekran görüntülerinizi göndermeniz gerek. Tema ise tabi ki Doğum Günü olacak. İster Fortnite’ın, ister başka bir oyuncunun doğum gününün kutlaması ya da geçtiğimiz 5 senede en sevdiğiniz anılarınızın kutlaması olabilir.  

Doğum Günü Fotoğrafçılığı ekran görüntülerinizi #FNBR5 etiketiyle Twitter, Instagram ya da Facebook’ta veya Fortography gönderi etiketiyle r/FortNiteBR sayfasında paylaşabilirsiniz. Kazanan kişiler 7 Ekim’de açıklanacak. Daha fazla detay için buradaki gönderiyi kontrol edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.