Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı

Fortnite 5. Sezon Savaş Bileti Kostümleri Sızdırıldı!

Fortnite'ın beşinci sezon savaş bileti kostümlerinden birkaç tanesi sızdırıldı. Ancak bunlar hava dalışı izi kostümleri olduğu için beşinci sezon teması hakkında bize pek bir ipucu sağlamadı.

Bazı Fortnite kullanıcıları, oyun içinde buldukları dosyalar sayesinde beşinci sezon savaş biletiyle birlikte oyuna eklenecek olacak olan bazı kostümleri doğruladı. Dün gece gelen güncellemeyle eklenen dosyalarda henüz duyurulmamış olan altı gizli kostüm bulundu.

Ne yazık ki bulunan kostümler, beşinci sezonun teması hakkında bir ipucu sahibi olmamızı sağlamadı. Bulunan dosyalardaki kostümler,  oyuncular oyunun başında savaş otobüsünden atladıktan sonra arkalarında beliren hava dalışı izleri kostümleriydi. Sezon dört temasıyla karşılaştırıldığında çok az bir benzerlik bulunuyor.

Sızdırılan yeni hava dalışı izleri, beşinci sezon savaş bileti ile ekleneceği için oyun içi mağazadan satın alınamayacak. Twitter’da FNBRLeaks isimli kullanıcı tarafından sızdırılan hava dalışı izlerinin nasıl olacağını bazılarının isimlerinden tahmin edebiliyoruz.

Vines (Asmalar), Stars & Stripes (Yıldızlar ve Çizgiler) ve Ice (Buz)’ın nasıl olacaklarını adlarından tahmin edebiliyoruz. Ancak henüz adı belirlenmemiş olan TP,  Golden Starfish (Altın Denizyıldızı), Glitchin’ (Türkçe karşılığı yok ancak Matrix’teki yeşil kayan sayılar tarzı olabileceğini tahmin ediyoruz.) gibi hava dalışı izlerinin nasıl olacağını bilmiyoruz.

12 Temmuz 2018 tarihinde beşinci sezonun başlamasıyla birlikte savaş bileti alırsanız, görevleri tamamlayıp seviyenizi artırarak yukarıda sızdırılmış olan hava dalışı izlerine sahip olabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol