Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite 3. Bölüm Finali ‘Kırılma’ Hakkında Her Şey

Fortnite 3. Bölüm finali 4 Aralık'ta canlı olarak gerçekleşecek. Etkinliğin adı ise 'Kırılma' olarak belirlendi.

Beklenen gün geldi, 4 Aralık’ta Fortnite 3. Bölüm finali olağanüstü ve beklenmedik sosyal etkinlik Kırılma‘ya şahit oluyoruz. İster takımınızla olun ister tek başınıza; adanın kaderi tamamen sizin ellerinizde olacak.

Kromlanan haritanın artık tamamen değişeceğinizi varsaydığımız bölüm sonu etkinliğine katılmak için yapmanız gerekenleri aşağıda listeledik. Gelin lafı uzatmadan detaylara geçelim.

Fortnite Kırılma Etkinliği Nasıl Oynanır?

Fortnite

  • 4 Aralık 2022 Pazar TSİ 00.00‘da başlayacak Kırılma, tek seferlik bir oyun içi etkinlik olacak. Kırılma isimli bölüm sonu oyun modu, Fortnite’ta oyuncular için etkinlik başlangıç saatinden 30 dakika önce giriş yapılması için hazır olacak. Ayrıca etkinlik başladıktan sonra TSİ 00.40’a kadar etkinliğe katılabileceksiniz.
  • Kırılma’da, en fazla 4 kişilik gruplarla oynayabileceksiniz. Etkinliğe tek başınıza girdiyseniz etkinlik sırasında oyuncularla birlikte ifade kullanarak grubunuzu oluşturabileceksiniz.
  • Etkinlik sırasında Xbox Cloud Gaming ve NVIDIA GeForce NOW hizmetleri, PC veya mobil cihazınızda bulut üzerinden internet tarayıcısında Fortnite oynayabilmenizi sağlar!

Ayrıca, Kırılma isimli bölüm sonu etkinliğine özel olarak 2 Aralık TSİ 17.00 ila 4 Aralık TSİ 10.45 tarihleri arasında oyunda oturum açan herkes Kızartma Kampı ifadesini ücretsiz olarak edinebilecek.

Son olarak, İndirim Sepeti Haftası başlayacak. 29 Kasım TSİ 17.00 ila 3 Aralık TSİ 23.00 tarihleri arasında karakter malzemeleri ve hizmetlerindeki büyük indirimlerle külçeleriniz cebinizde kalacak. Aynı Hava Taarruzu Haftası’nda olduğu gibi bu hafta da TP kazanmak için özel görevleri ve Seviye Atlama Jetonları için Bonus Hedefler’i tamamlayabilirsiniz.

Bölüm sonu etkinliği yaklaştıkça ortaya çıkan yeni detayları kaçırmamak için bizleri takip etmeyi unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.