Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı


Fortnite 140 Milyondan Fazla Kez İndirildi!

Fortnite 140 milyon indirilmeyi geride bıraktı.

Başarıdan başarıya koşan Fortnite yeni bir rekora daha imza atmayı başardı. 125 milyon oyuncuya sahip olan yapım, 140 milyondan fazla kez indirildi.

Geçtiğimiz aylarda 125 milyon oyuncuya sahip olarak gündeme gelen Fortnite konsol, bilgisayar ve mobil platforda oldukça başarılı bir süreç geçiriyor. 125 milyon oyuncu ve indirilme sayısını 140 milyona ulaştıran yapım tüm dünyayı peşinden koşturmaya devam ediyor. Android platformu için Google Play’de yayınlanmayan yapım kendi web sitesi üzerinden Android oyuncuları tarafından da beta olarak oynanıyor.

Tüm platformlarda ücretsiz olan Fortnite mikro ödemeleri bakımından da geliştiricisine milyon dolarlar kazandırdı. Yeni sezonu ile oyuncuları rekabet dolu bir atmosfere götüren Fortnite 140 milyon indirme ile oyuncu sayısını da arttırmaya devam ediyor. Sık sık güncelleme alan başarılı oyun günümüzde dünyanın en çok oynanan oyunu olma özelliğine de sahip.

PC Games N’in haberine göre Fortnite’ın Android platformu için Google Play’de bulunması indirilmeleri yüzde 30 düşürmüş. Habere göre 23 milyondan fazla oyuncu Android betaya kaydolmuş ve 15 milyondan fazla beta APK’yı cihazına kurmuş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol