Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Forspoken’ın Ücretsiz Demosu PC İçin Yayınlandı

Square Enix'in tartışmalı yeni oyununa para vermeden önce bilgisayarınızdaki performansını kontrol edebilirsiniz.

Forspoken 2021’in sonlarındaki tanıtım videolarında oldukça iyi görünüyordu ancak Ağustos 2022’de yayınlanan bir fragman çok farklı ve çok daha az olumlu bir izlenim bıraktı. Twitter’daki Square Enix takipçilerinin çoğu olumsuz bir şekilde Joss Whedon’a benzettiği sinir bozucu diyalogları dalga geçerek eleştirdi. Bugün ise oyunun Metacritic skoru 68 olarak belirlendi.

Biz henüz oyunu incelemedik ancak oyuna para vermeden önce hem yeni nesil grafiklerin bilgisayarınızı ne kadar zorladığını görmek, hem de oyunun nasıl bir deneyim sunacağı hakkında az çok fikir sahibi olmak için oyunun ücretsiz demosunu deneyebilirsiniz. Demo, Steam, Epic Games Store ve Microsoft Mağazası’nda mevcut.

Forspoken’ın Demosu Bile 43 GB

Forspoken'ın Ücretsiz Demosu PC İçin Yayınlandı

Demonun neler sunduğuyla ilgili ayrıntılardan bahsedilmedi ancak Square Enix, bunun geçen ay çıkan PS5 demosu ile aynı olduğunu doğruladı. Şirket, Aralık ayında “Bu özel olarak hazırlanmış hazırlanmış demo, size oyunun akıcı geçişini gerçekten inceleme ve savaşta gerçekten canavarca bazı düşmanları spoiler yemeden alt etme fırsatı veriyor.” ifadelerini kullanmıştıu.

Forspoken demosunda, Avoalet’s Water Garden’a bırakılacaksınız. Etrafta koşup parkur becerilerini geliştirmek için bolca alan verilecek. Ayrıca, savaşmak için bir sürü hırlayan, yozlaşmış canavar da demo sürümde bulunacak. Son olarak, size beş ana görev verilecek ve eğlenceli bir şekilde oynanış mekaniklerini keşfetmek ve derinlemesine incelemek için bolca şansınız olacak.

Demonun boyutu 43 GB olduğu için gördüğüm en yüksek boyutlu demo diyebilirim ancak bilgisayarınızın gücünden emin değilseniz ve oyunu satın alacaksınız, denemeye değeceğini düşünüyoruz. Geçen hafta sistem gereksinimleri açıklandığında belirttiğimiz gibi, GeForce GTX 1060 ve 16 GB RAM ile oyunu 720p 30 FPS oynatabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.