Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Forspoken’ın Savaş Mekanikleri Tanıtıldı (Video)

Square Enix'in büyüleyici açık dünya macerası Forspoken, parkur ve savaş bölümlerini gösteren yeni ve büyük bir oynanış fragmanı daha yayınladı.

Yeni bir fikri mülkiyet kullanan Forspoken, Ekim ayında çıkış yaptığında Square Enix’in en yeni oyunu olacak. Oyunla ilgili pek çok bilgi edinsek de, geliştirici ekip bu kez de savaş mekaniklerine odaklanan bir video yayınladı.

Forspoken’in savaş ve hareketlilik becerilerini geniş ayrıntılarla gösteren 10 dakikalık bir oynanış videosu yayınladı. Görüntülerin tümü PlayStation 5’te kaydedildi. Video, ilginç bir geometriye ve bazı ilginç düşman karşılaşmalarına ev sahipliği yapan, potansiyel oyunculara oyun bittiğinde her şeyin neye dönüşeceğine dair sağlam bir genel bakış sunan, çökmüş bir ortaçağ şehrini gözler önüne seriyor.

Forspoken’ın Ana Karakteri Fazlasıyla Hareketli Olacak

Forspoken

Forspoken‘ın ciddi şekilde Final Fantasy 15’ten esinlendiği çoktan tespit edildi ve bu video ile kesinleşti diyebiliriz. Oyunun kahramanı Frey, video boyunca tüm büyü ve parkur becerilerini sergiliyor. Videonun geçtiği bölge Frey’in gezinmesi için karmaşık bir geometri sunduğundan, oyuncuların savaş ve hareketlilik özelliklerini denemelerine izin veren bölümün kendisi de fazlasıyla ilgi çekici.

Forspoken‘ın kullandığı hareket seti bizlere Devil May Cry oyunlarını hatırlattı. Frey, istediği yerde kolayca dolaşabiliyor ve oyun, oyuncuların hasar almaktan zarif bir şekilde kurtulmasına ve görsel olarak şaşırtıcı büyüleri son derece hızlı bir şekilde ortaya koymasına bile izin veriyor. Tabii ki, Forsaken’ın büyük düşmanları oyunun öne çıkan noktalarından bir tanesi olacak ancak bu oyun demosu açıkça gösteriyor ki Frey’in hareketliliği kesinlikle oyunun ana odak noktası olacak.

Square Enix’in gerçek yeni nesil oyunu, PC ve PlayStation 5 için 11 Ekim 2022‘de çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.