Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Forspoken’dan Merak Uyandıran Büyü Savaşı Fragmanı

Yeni bir video, Forspoken'in renk tabanlı büyü yeteneklerinin ardındaki saldırı ve savunma yeteneklerini açıklığa kavuşturdu.

Yeni bir Forspoken videosu ve PlayStation Blog gönderisi, Frey’in Athia dünyasındaki büyülü savaş yeteneklerini detaylandırdı. Frey’in büyülü yetenekleri, düşmanları yenmek için çok çeşitli saldırı ve savunma seçenekleri sunan dört renge göre sınıflandırıldı.

Square Enix, yeni bir video ve PlayStation Blog gönderisinde Athia dünyasının neler sunabileceğini ve oyuncuların oyunun savaş sisteminden neler bekleyebileceğini daha fazla gösterme kararı aldı. Önceki videolar Forspoken’in açık dünyasını ve parkurunu gösteriyordu ve şimdi savaşına odaklanma zamanı geldi.

Forspoken Büyü Renkleri ve Anlamları

Forspoken

Frey Holland’ın büyüye dayalı dövüş yetenekleri dört renge ayrılacak. Mor büyü yer unsurlarına dayanacak, Kırmızı büyü güçlü ateş saldırıları dalgaları yayacak ve Yeşil ile Mavi sırasıyla hava ve su elementi büyüsü ile ilgili olacak ancak bunlar ayrıntılı olarak açıklanmadı. Her sihirli renk, oyunculara her durum için çok sayıda savaş seçeneği sunan çok çeşitli benzersiz saldırı, destek ve parkur atlatma büyülerine sahip olacak.

Ayrıca, oyuncuların daha da güçlü büyülerin kilidini açması için her rengin savaş yeteneklerinin seviyeleri olacak. Forspoken’ın Mor büyüsünün yer temelli temel “Shot” saldırı hareketlerinin üç farklı biçimi olacak. Burst Shot, küçük bir kaya ve toprak kaynaşması oluşturur ve düşmanlara bir top mermisi gibi ateş edecek ve potansiyel olarak hedefin etrafındaki diğerlerine sıçrama hasarı verecek.

Shield Shot savunmada kullanılabilecek, ardından yakındaki düşmanlara ateş edilebilecek. Scatter Shot ise art arda vuruşlarla daha güçlü bir tek atış yükleyebilen hızlı ateş saldırı hareketi olacak. Aşağıdan tüm detaylarıyla izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.