Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Forspoken’dan Aksiyon Dolu Sinematik Fragman

Forspoken‘ın sinematik fragmanı yayınlandı. Önceki fragmanlara kıyasla mizah ögelerinden arındırılan ve çok daha ciddi görünen bu fragman, oyunculardan büyük beğeni topladı. Görünüşe göre önceki fragmanındaki tepkiyi ciddiye alan geliştirici, Marvel evreninde görmeye alışık olduğumuz basit şakaları bir kenara bırakmış.

Bahsettiğimiz tepki, Ağustos ayında yayınlanan bir fragmanın internette geniş çapta alay edilmesinden ve hatta Marvel Sinematik Evreni tarafından büyük ölçüde popüler hale getirilen öz bilinçli esprilerin diğer medya parçalarını nasıl etkilemeye başladığına dair daha büyük bir sohbet başlatmasından sonra geldi. Bu yeni sinematik fragman ile oyunun daha ciddi bir rotaya girdiğini görüyoruz.

Forspoken Sinematik Fragmanı

Forspoken

Forspoken, 24 Ocak 2023’te PS5 ve PC için çıkış yapacak. PS5’te Standard veya Digital Deluxe Edition için ön sipariş vermek, Symbol Combo Necklace, Trigger Happy Nails ve No Limits Cloak gibi bazı PlayStation temalı ödüller kazanmanızı sağlayacak. Oyunun fiyatı hem PC hem de PlayStation 5 için 699 TL olarak belirlendi.

Eğer Digital Deluxe Edition sürümünü almak isterseniz, ödemeniz gereken ücret 919 TL‘ye çıkacak. Yukarda bahsettiğimiz ön sipariş bonuslarının yanı sıra, Mini Sanat Kitabı, Mini Oyun Müzikleri, Ön Bölüm Hikâye DLC’sine Erken Erişim ve Rare Resource Kit kazanacaksınız.

Bu arada hiç bilmeyenler için bu yeni nesil aksiyon macera oyunu, zanaatkarlık, seviye atlama ve öğrenilecek çok çeşitli sihirli büyüler gibi rol yapma oyunlarının birçok tipik özelliğini sunacak; Ek olarak, oyuncular keşif yaparken rastgele bir “kırılma fırtınası” ile karşılaşabilecek, bu olay düşman ordularını doğuracak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.