Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Forspoken Lansman Fragmanı Yayınlandı

Square Enix'in yeni nesil aksiyon RPG oyunu, 24 Ocak'ta PS5 ve PC için piyasaya çıkış yapacak.

Luminous Productions’ın geliştirdiği Forspoken, sadece birkaç gün içinde çıkacak ve incelemeler ise 23 Ocak’ta yayınlanacak. Square Enix, aksiyon RPG oyununun lansmanına hazırlanmak için yeni bir fragman da yayınladı. Sqaure Enix, ana karakter Frey Holland’ın büyülerini tanıtması ve Athia’nın manzaralarını sergilemesi ile oyunun tanıtım kampanyası hızlandı.

Hikaye, Holland’ın fantezi alemine götürüldüğünü ve Tantaları devirmek için duyarlı bir bileklik olan Cuff ile işbirliği yapmasını konu alacak. Ayrıca, hayvanların ve insanların canavarlara dönüştüğü garip bir bozulma olan ‘Break’ oyunda yer alacağı için, karakterimiz bol bol aksiyon da yaşayacak. Frey’in kullanabileceği 100’den fazla büyü olacak ve avantaj sağlayan yükseltmelerin yanı sıra ganimet sistemi de oyunda yer alacak.

Forspoken Lansman Fragmanı

Forspoken Lansman Fragmani

Oyun, 24 Ocak‘ta PS5 ve PC için çıkış yapacak. Square Enix’in oyunu, Sony platformuna iki yıl boyunca özel olacak ve en az 23 Ocak 2025’e kadar diğer konsollarda yayınlanmayacak. Yakın zamanda çeşitli sorunları gidermek için bir güncelleme alan PS5 için bir ücretsiz demo olduğunu da sizlere belirtelim. Ayrıca saçma sapan derece yüksek olan PC sistem gereksinimlerine de göz atabilirsiniz.

Forspoken’ı PS5’te Standard veya Digital Deluxe Edition için ön sipariş vermek, Symbol Combo Necklace, Trigger Happy Nails ve No Limits Cloak gibi bazı PlayStation temalı ödüller kazanmanızı sağlayacak. Oyunun fiyatı hem PC hem de PlayStation 5 için 699 TL olarak belirlendi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.