Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Forspoken Fragmanı Alay Konusu Oldu

Forspoken, yeni materyallerle varlığını bir kez daha hatırlattı. Fragman bir anda viral oldu çünkü internet kullanıcılarının sempatisini kazanamayan kahramanın konuşması alay konusu oldu.

Forspoken‘ın Square Enix ve ve Final Fantasy XIV’in yaratıcılarının bir sonraki büyük RPG oyunu olması gerekiyordu ancak Luminous Productions’ın yeni çalışması, muhtemelen geliştirici tarafından istenmeyen bir şekilde ün kazandı.

Forspoken’den yeni bir video geldi ve aniden viral oldu ancak iyi anlamda değil. Baştan belirtelim, fragmanın alay konusu olmasının sebebi videodaki görsellerden tamamen bağımsız, yani oyunun mekaniklerine ve grafiklerine bir eleştiri gelmedi. Dalga konusu olan ise tamamen kahramanın seslendirmeni oldu. Ana karakter ve seslendirmeni, Twitter’da adeta gündem oldu.

Forspoken’ın Yeni Videosu Çokça Eleştirildi

Forspoken

Oyunun ana karakteri Frey, internet kullanıcılarını memnun etmeyen bir genç sosyal medya tartışmasından çıkan diyaloglarla süsledi. Tepkileri, Square Enix’in materyali altındaki en popüler yorumla özetleyebiliriz. PlantRulz isimli kullanıcı, Twitter’da “Bu oyun güzel görünüyor ve oynanış çılgın görünüyor ama bahse girerim hikaye ve diyalog sinirlerimi bozacak” dedi.

Oyuncular bu tarz bir diyaloğun, senaryosu Amy Hennig ve Gary Whitt‘i içeren bir oyunda nasıl yer bulduğu konusunda şaşkın. Bununla birlikte, her ikisinin de yıllardır projeyle ilişkili olmadığını ve rollerinin temel hikayeyi geliştirmekle sınırlı olduğunu hatırlatalım. Yani belli ki oyunun diyaloglarını tanımadığımız isimlerin yapmış olması çok muhtemel.

Bazı insanlar sinirlerini ve üzüntülerini metinlerle ifade etmekle sınırlı kalmadı. Birkaç İnternet kullanıcısı, favorileri için ses sorunlarını videolar ile ifade etti. Sonuçlar ise fazlasıyla ilginç ve komik. Sizler onlarla baş başa bırakalım:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.