Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Forspoken Çıkış Tarihi Ertelenebilir

Merakla beklenen açık dünya aksiyon oyunu Forspoken, geliştiricinin farklı oyun çıkarması sebebiyle yeniden ertelenebilir. Ancak bu olasılık henüz resmileşmedi.

Başlangıçta çıkış tarihi Mayıs 2022 olarak planlanan, Luminous Production’ın geliştirdiği Forspoken 11 Ekim’e ertelenecek. Ancak bu ertelenmenin yanı sıra oyun, başka bir sebepten dolayı yeniden bir gecikmeyle karşı karşıya kalabilir. Eğer Final Fantasy 16, Forspoken’dan önce piyasaya sürülmeye hazır olursa sanırım yeni bir çıkış tarihi bekleyebiliriz.

XboxEra’nın kurucu ortağı Nick Baker tarafından The XboxEra Podcast’inde açıklanan haberde, Square’in oyunu tekrar erteleme olasılığının olduğu açıklandı. Ancak bu biraz şartlı bir koşul yani Final Fantasy 16’nın çıkma durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Yani bu gecikme haberinin henüz resmi bir duyurusu olmadı. Ancak temele dayandırıldığında, geçerli bir ertelenme sebebi mevcut.

Forspoken, Final Fantasy 16’nın Çıkışıyla Tekrar Ertelenebilir

Forspoken

Square Enix‘in Final Fantasy 16’nın geliştirme aşamasında kayda değer bir ilerleme kaydettiği görülüyor. Forspoken önemli bir ayrıcalığa sahip, çünkü ekstra yenilik için ek bir süreye sahip oldu. Ancak yine de çok yeni bir marka. Square Enix aynı pencerede iki büyük bütçeli oyun yayınlamak yerine, oyun yayınlarının arasında biraz vakit bırakabilir.

Bu ertelenme gerçekleşsin ya da gerçekleşmesin Final Fantasy 16 yapımcısı Naoki Yoshida, geliştirmenin neredeyse tamamlandığını ve yeni bir fragmanın yakında geleceğini belirtti. Şartlar olumsuz olsa bile, bu konu hakkında daha fazla detayın açıklanacağından şüphe yok. Yakında ertelenme konusuyla ilgili resmi bir açıklama görebiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.