Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı

Fornite’ın 5’nci Sezonunda Bizleri Neler Bekliyor!

Fortnite'ın 5'nci Sezonunda oyuncuları yeni içerikler bekliyor.

Milyonlara hitap etmeye devam eden Fortnite, yeni sezonu ile oyunculara bir düzine yeni içerik ve görevler sunuyor. Peki bizleri 5’nci sezonda neler bekliyor.

PlayStation 4, Xbox One, PC, Switch ve İOS platformunda toplamda 125 milyon oyuncuya sahip olan Fortnite, bugün 5’nci sezonunu milyonlara sunuyor. 5’nci sezon ile oyuna 100 farklı görev ve onlarca farklı içerikler geliyor. Tabii harita içerisine gelen yenilikler de hat safada karşımıza çıkacak. Oyunculara sunulan yeni içeriklerin bazıları kilitli olacak. Kilitli olan nesneler oyuncuların gözlerini ışıltacak.

Güncelleme ile birçok yeni içerik bugün oyunculara sunuldu. Yaklaşık 7 GB gibi bir dosya boyutuna sahip olan v5.0 güncellemesi oyun içerisine golf arabası, golf topu, süslü pilaj topu, birbirinden farklı kostümler, farklı yetenek kartları ve daha fazlası oyuna geldi. Oyun içerisinde oyuncular seviye 100’e ulaşınca 5’nci sezonun Omega versiyonunun kilidini açmış olacaklar. Açılan bu kilit ile oyuncular Ragnarok zırhına ve başlığına sahip olacaklar. Ragnarok’un oldukça havalı bir yapıya sahip olduğunu da belirtelim.

5’nci sezondaki zorluklar Road Trip Challenge olarak adlandırıldı. 7 farklı haftaya ayrılan bu zorluklar da oyuncular haftaların tüm zorluklarını zamanında tamamlamaya çalışacaklar.

Oyuna gelen içeriklerin görsellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>