Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

For The King 2 Duyuruldu: İşte Çıkış Tarihi

Rogue-like RPG oyunu For The King 2, yerel ve çevrimiçi çok oyunculu modda keşfedilecek yeni biyomlar, acımasız savaş ve dört oyuncuya kadar destek sunacak.

IronOak Games’in geliştirdiği Rogue-like RPG oyunu For The King’in devamı duyuruldu. Curve Games tarafından yayınlanan For The King 2, Steam üzerinden PC için 2023 yılında çıkacak. Bu sefer oyuncular, zalim bir Kraliçe’nin saltanatına son vermek için bir araya geliyorlar. Aşağıdaki ilk fragmana göz atın.

İlk oyunda olduğu gibi, oyuncular farklı görevler, etkinlikler ve ganimetlerle, prosedürel olarak oluşturulan haritalar arasında maceraya atılacak. Yine düşmanlarla karşılaşacak ve zindanları keşfedecek, oldukça bağışlayıcı olmayı vaat eden sıra tabanlı dövüşlere katılacaksınız. Her oyun sonu ise yeni eşyaların kilidini açabileceksiniz. Amacınız oyun sonuna kadar iyi bir zırh ve silah bulmak olacak.

For The King 2 Ne Zaman Çıkış Yapacak

For The King 2
For The King 2, önümüzdeki yıl çıkış yapacak.

For The King 2 çıkış tarihi henüz açıklanmadı ancak oyunun 2023’te piyasaya sürüleceği belirtildi. Tek başına oynamanın yanı sıra, dört oyuncuya kadar çevrimiçi ve yerel çok oyunculu oynanış desteği de olacak. Kendi benzersiz istatistikleri ve yetenekleri ile seçilebilecek farklı sınıflar ve keşfedilecek yeni biyomlar da oyuna eklenecek. Oyunu şimdiden Steam üzerinden istek listenize ekleyebilirsiniz.

Keşfedilecek bir sürü yeni canlı topluluğu, güncellenmiş bir sanat tarzı ve yepyeni bir orijinal müzikler ile çıkış yapacak olan For The King 2, sizi Fahrul’un merak uyandıran derinliklerine götürecek ve bu şaşırtıcı şekilde detaylı olarak hayal edilmiş macera diyarında sizi hiç olmadığı kadar ileri götürecek. Kraliçe’nin rahmetli eşi Kral Bronner, uzun süredir ölü olabilir fakat köyünüz, diyarınız ve krallığınız için yeni görevleriniz olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.