Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

For Honor’ın İkinci Sezonu Ertelendi

For Honor'ın ikinci sezonunun ertelendiği duyuruldu.

Ubisoft‘un son açıklaması For Honor oyuncuları tarafından büyük bir haber olarak kabul edilmeyebilir, çünkü küresel salgının neden olduğu tek etkiyi Ubisoft oyunları görmüyor. Ubisoft açıklamasında ne yazık ki, 4. Yıl Sezon 2 11 Haziran 2020‘ye kadar ertelendiğini duyurdu.

For Honorın İkinci Sezonu Ertelendi 1

Geliştirici, Twitter‘da haberleri yayınladı, gecikmeyi açıkladı ve hareketin arkasındaki nedenleri açıkladı, devam eden sağlık durumu göz önüne alındığında kesinlikle anlaşılabilir. Honor’un ekibi şükür ki sağlıklıdır, ki bu kesinlikle işin ilk sırası olmalıdır.

Geliştirici “For Honor geliştirme ekibindeki herkesin duruma ne kadar çabuk adapte olduğunun gururunu yaşıyoruz. Ancak, bu zamanlardaki tüm çabalarımızla bile, geçtiğimiz haftalardaki aksaklık yakın dönem içeriğimizi sunma yeteneğimizi etkiliyor. Bu nedenle 4.Yıl 2.Sezonun 11 Haziran 2020’ye çıkışını erteleme kararını aldık ” diye yazdı.

Ubisoft özür diledi, ancak şu anda kimsenin özür dilemesi gerekip gerekmediği tartışmalı olsa da, oyunculara önümüzdeki mevsimlerde neler depoladıklarını göstermek için hala heyecanlı oldukları konusunda ısrar ediyorlar. Bununla birlikte, bunu uygun bir şekilde yapmak için mümkün olan en iyi karar buydu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.