Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

For Honor’a 5 Yılın Ardından Çapraz Platform Desteği Geldi

For Honor'un altı yıllık döngüsünde ilk kez Ubisoft, çapraz platform desteğini PC, PlayStation ve Xbox için ekledi.

Ubisoft tarafından yayınlanan For Honor, PVE ve PVP modlar ile tarihi sınıfları savaşla birleştiren ilginç bir yapımdı. Üzerinden bir nesil geçmesinden sonra, oyun ilk çıkışından beş yıl geçmesine rağmen düzenli içerik güncellemeleri almaya devam eden oyun ve Kahraman listesine en son eklenen korsan sınıfı Aralık ayında eklenmişti.

Şimdi, For Honor sezonluk içeriğinin altıncı yılına girerken Ubisoft, çok oyunculu oyunun kahramanlar için çapraz platform desteği alacağını ve benzersiz karakter dövüş stillerini daha geniş bir oyuncu havuzuyla daha da harmanlayacağını duyurdu. Oyun zaten yeni nesil konsol donanımından faydalandığı için, Ubisoft’un yakın gelecekte oyuna destek vermeyi planladığı da ortaya çıkmış oldu.

For Honor Çarpraz Platform Güncellemesi 17 Mart’ta Yayında

For Honor

Ubisoft resmi blogu aracılığıyla, iki aşamalı bir uygulamanın parçası olarak For Honor çok oyunculu oyununa çapraz platform desteği geleceğini duyurdu. For Honor Year 6 Season 1 kapsamında çıkacak olan PC, PlayStation ve Xbox oyuncuları, 17 Mart’tan itibaren PVE ve PVP eşleştirmesi için farklı platformlardaki oyuncularla eşleşebilecek. Ubisoft, bunun tüm oyuncular için eşleştirme sürelerini iyileştirmesi gerektiğini belirtti.

Savaşçı sıralaması yeniden belirlenene kadar eşleştirmeyi daha adil hale getirmek için tüm oyuncuların beceri puanlarını sıfırlamanın yanı sıra, ilk aşamasının bir parçası olarak Campaign Mode, Arcade Mode, Rank Mode da dahil olmak üzere çeşitli PVE ve PVP oyun modlarında çapraz oyun mevcut olacak. Şu andan itibaren, oyun içi iletişim sınırlı olacak, PC kullanıcıları yalnızca metin sohbeti işlevini kullanabilecek ve konsol kullanıcıları hızlı metin seçeneklerini kullanmak zorunda kalacak ancak Ubisoft daha sonra çapraz oyun için sesli sohbeti yeniden tanıtma konusunda umutlu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.