Football Manager Tüm Platformlarda Yüzde 50 İndirime Girdi

Football Manager 2020, Steam, Google Stadia, Nintendo Switch, Google Play Store ve App Store'da %50 indirime girdi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Sports Interactive tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanan, dünya’da en çok sevilen ve oynanan futbol simülasyon oyunu Football Manager 2020, Steam, Google Stadia, Nintendo Switch, Google Play Store ve App Store olmak üzere bulunduğu tüm platformlarda %50 indirime girdi. Almak isteyen kullanıcılar bugünden itibaren 9 Temmuz’a kadar oyunu indirimli olarak satın alabilekler.

Football Manager 2020 (PC / MAC), FM20 Mobile (Android / iOS) ve Football Manager 20 Touch (PC / MAC/ iPad / Android Tablet / Switch) için 9 Temmuz 2020 tarihine kadar %50 indirimli olarak satılıyor. Nintendo eShop’taki FM20 Touch satışının sonu bölgeye değişirken, sadece Asya bölgesinde indirimli satışlar 10 Temmuz tarihinde sona erecek.

Yaz’a girmemiz ile birlikte bir çok oyun firması oyunlarında indirimler yaparken, Football Manager’da boş durmadı. Türkiye’de ki fiyatı ile oldukça eleştiriler alan ve indirim dönemini bekleyen oyuncular ise hala oyunun oldukça yüksek fiyata sahip olduğunu düşünüyor. İlk çıkış yaptığı tarihte 189 TL fiyat etiketi olan oyunun bu yılın başlarında ise fiyatı 219 TL’ye kadar yükseldi. Şu anda oyunu almak ve oynamak isteyen oyuncuların vereceği Steam fiyatı ise 109,50 TL.

Football Manager 2020 hakkında yapmış olduğumuz, Football Manager 2020’de en iyi oyuncular nasıl bulunur ve Football Manager 2020 en iyi genç oyuncular rehberlerine bakabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol