Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Football Manager 2024’ün Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

SEGA, Football Manager 2024'ün 6 Kasım'da piyasaya sürüleceğini duyurdu. Oyunun mobil sürümü, Netflix üyelerine ücretsiz olarak sunulacak.

Football Manager 2024 ne zaman çıkacak sorusunun cevabı nihayet netlik kazandı. SEGA tarafından yayımlanan efsanevi simülasyon serisinin bu seneki oyunu, 6 Kasım‘da geliyor. PC, Mac, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X/S ve akıllı telefonlarda piyasaya sürülecek olan FM 24, bir kez daha ilk günden Xbox Game Pass kataloğuna dahil edilecek.

İkonik serinin 20’inci oyunu, iOS ve Android cihazlar için Netflix üzerinden de yayımlanacak. Bu da, platformda aktif bir üyeliği olan kullanıcıların FM 24 Mobile‘a ücretsiz olarak erişebileceği anlamına geliyor.

Sports Interactive’in patronu Miles Jacobson, “Dünya çapında 230 milyondan fazla insanın Netflix üyelikleri aracılığıyla zaten popüler olan mobil serimize erişebilecek olması, oyuncu tabanımızın büyümeye devam etme potansiyeli olduğunu gösteriyor” dedi.

Football Manager 2024 Fiyatı Ne Kadar?

Çıkış tarihinin resmiyet kazanmasıyla birlikte Steam‘deki yerini alan menajerlik oyunu, 899 TL gibi oldukça yüksek bir fiyattan ön siparişe açıldı. Şu anda çıkışa kadar geçerli olmak üzere yüzde 10’luk küçük bir indirim uygulanıyor. Dilerseniz oyunu 809,10 TL karşılığında hesabınıza ekleyebilirsiniz.

football manager 2024 steam

Ön sipariş seçeneğini kullanan oyuncular, PC ve Mac’te iki haftalık erken erişimden yararlanabilecekler. Football Manager 2024’ün gelecek yıl FM 25 için yapılacak büyük yenileme öncesinde serinin son oyunu olması bekleniyor. Bu arada Prime Gaming’in FM 23’ü ücretsiz dağıttığını da bir kez daha hatırlatmış olalım.

Sports Interactive, oyuncuların FM 23’teki kayıtlarını, Football Manager 2024‘e taşıyabileceğini açıkladı. Bu da, sırf yeni oyuna geçtiğiniz için binlerce saatlik emeklerinize artık veda etmek zorunda kalmayacağınız anlamına geliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.