Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Football Manager 2024’ün Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Güvenilir sızıntı kaynağı billbil-kun, bu yılki Football Manager serisinin Kasım ayı başlarında yayınlanacağı bilgisini paylaştı.

Muhtemelen futbol menajerlik simülatörü Football Manager 2024‘ün tam sürümünün çıkış tarihini öğrendik. Muhtemelen yazdım çünkü bu bilgi resmi olmasa da, sektörün iyi bilinen ve neredeyse hiç yanılmayan bir kaynağı olan billbil- kun tarafından açıklandı. Fransızca konuşan editörün raporlarına göre, bu yılki Football Manager, serinin önceki bölümleriyle hemen hemen aynı dönemde, 6 Kasım‘da çıkacak.

Oyun sadece dört gün sonra, yani 12 Eylül’de tanıtılacak. Bu aynı zamanda ön siparişlerin de başlayacağı tarih olacak. PC’de yayınlanacağı gün oyunun fiyatının önceki bölümle aynı olacağı da bildirildi. Yani oyunun fiyatı 70 Dolara yükselmeyecek ve yeniden 60 Dolar olarak satışa sunulacak. Muhtemelen Türkiye fiyatı için de 699 TL ile 899 TL arasında bir satış fiyatı bekliyoruz.

Football Manager 2024 Her Platforma Çıkacak

Football Manager 2024

Ön siparişler yüzde 10 indirimle sunulacak. Aynı indirimin Steam, Epic Games Store ve Microsoft’un mağazasında da geçerli olması bekleniyor. Bu yılki Football Manager’ın FM23 ile aynı platformlarda (PC, Mac, PS5, Xbox One ve Xbox Series, Switch’in yanı sıra iOS ve Android) yayınlanacağını az önce öğrendiğimizi de belirtelim.

Bir süre sonra oyunların yine Game Pass ve Apple Arcade aboneliklerinde görünür olmasını da bekliyoruz. Football Manager 2024, serinin artık eskimiş motorla çıkan son oyunu olacak. FM25 ile başlayan sonraki parçalar Unity teknolojisiyle güçlendirilecek. Aynı zamanda kadın takımları da maça gelecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.